• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najseksowniejsza część ciała partnerki/partnera

donna

Cichy Podglądacz
nie przejmuj sie :p pewnie oni sami są jak kaloryfery....same żebra :p a ja tez lubie jak faceta troche jest.. przynajmniej jest sie do czego przytulic...i nie musze sie obawiac ze sobie ponabijam mnostwo siniakow :p
 

gonia

Erotoman
God napisał:
gonia napisał:
:> a ja lubie jak to nazwałes "gowna" sama mam i jakos mi sie podoba i nie tylko mi :>
no a mi najbardziej podoba sie ................ tyłeczek mmm :d no a poza tym to oczka :D:D

:roll: nio jakos mnie to niespecjalnie kreci :/ (kolczyk w pempku :/)

No dobrze różne bywają gusta i guściki :D:D
 

rose

Biegły Uwodziciel
Zgadzam sie z Donną i Madzią.. też nie przepadam za "komarami" :lol: facet powinien mieć trochę ciałka :p
 
I

imported_admin

Guest
zatkalo mnie :/ :oops: :oops: :oops:

a cholera dalbym sobie reke uciac :/ no nic o pępka madrzejszy jestem :)
 

SETH

Podrywacz
Każdy ma chwile słabości.. Szczególnie jak się pisze o takich sprawach jak ulubiona część ciała kobiety :wink:
 

dejanira21

Cichy Podglądacz
Uwielbiam dłonie i usta mojego mężczyzny :) To przecież jego dłonie mnie pieszczą a usta całują :D Pozatym kocham jego dłonie bo sa piekne :lol:
 

Krzyś

Nowicjusz
a ja uwielbiam kobiecy brzuszek (taki płaski i opalony :wink: ), kształtną pupę, nie za duże piersi (najlepiej tak coś koło 75 C :D ) no i nóżki, długie i gładkie, czyli inaczej mówiąc całe ciałko kobiece :wink: , oczywiście nie tylko wygląd ale i inteligencja jest dla mnie ważna :) , ale zwracam uwagę na wysokie, szczupłe kobietki o walorach które wcześniej wymieniłem :wink: . Kobiety jesteście cudowne :!:
 

gonia

Erotoman
Krzyś napisał:
a ja uwielbiam kobiecy brzuszek (taki płaski i opalony :wink: ), kształtną pupę, nie za duże piersi (najlepiej tak coś koło 75 C :D ) no i nóżki, długie i gładkie, czyli inaczej mówiąc całe ciałko kobiece :wink: , oczywiście nie tylko wygląd ale i inteligencja jest dla mnie ważna :) , ale zwracam uwagę na wysokie, szczupłe kobietki o walorach które wcześniej wymieniłem :wink: . Kobiety jesteście cudowne :!:

no coz jestem Twoim ideałem :D:D
 

Krzyś

Nowicjusz
ale wierzę że jest jeszcze dużo takich kobiet, i to bliżej mnie, trzeba tylko cierpliwie poczekać na tę jedyną i myslę że wtedy będzie wspaniale ... :wink:
 

O'Bob

Cichy Podglądacz
Dla mnie pierwsze na czym wiesza się oko to biust (koniecznie duży) oraz figura. Ale biust to chyba podstawa. Dopiero w późniejszych kontaktach na czoło wysuwają się inne przymioty i to wcale nie ciała lecz umysłu - wtedy najbardziej podoba mi się śmiech a raczej pogoda ducha no i inteligencja. No cóż chyba jakiś inny jestem :lol: [/b]
 

fraszka

Podrywacz
chyba nie będę oryginalna ale ja najbardziej lubie u swojego Pana jego... "sprzęt sportowy" Mogłabym go trzymać przez cały czas w dłoniach, jest taki mhm... zamszowy, i mogłabym tez tak zasypiać. Jest po prostu idealny. Oprócz tego lubię też uszy, to mój fetysz taki. i zęby kiedy troche gryzą.... i dlonie kiedy zaciskaja sie na moich nadgarstkach i blokuja moje ruchy... i pośladki gdy je chwytam by go mocniej do siebie przyciągnąć...
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Nie będe oryginalny pisząc że najwyżej cenie jędrne pupcie. 8) Jednak gdy poznałem terażniejsza, wspaniałą Dziewczynę trochu zmieniłem zdanie widząc Jej wspaniałe piersi(75D).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry