• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagrywanie swoich łóżkowych poczynań

E

euforia

Guest
Właśnie chodzi mi o nagranie tylko i wyłącznie dla siebie aby zaspokoić swoją ciekawość i myślę że też może to być ciekawe doświadczenie dla nas.
Nas zazwyczaj przeraża, że kiedyś te filmy mogą ujrzeć światło dziennie dlatego fajnym pomysłem może być nagranie bez twarzy, np. w trakcie pozycji na pieska, gdzie facet ma nieziemski widok, a my jesteśmy tego pozbawione. Ja bym się podnieciła widząc to z jego perspektywy. Tak samo widok z przodu, kiedy pięknie widać, jak się w niej zanurza. Do tego te odgłosy...
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Na razie leca foty i audio u mnie :) na filmy do prywatnego albumu z tż-em nie mam tyle odwagi, ale co się odwlecze to nie uciecze :)
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Witam,

jaki Wy macie stosunek do nagrywania swoich łóżkowych poczynań? Zdarzyło Wam się spróbować? Planujecie może wyreżyserować swój mały erotyczny film? :) A może bez wiedzy drugiej strony próbowaliście coś ukręcić ukrytym okiem kamery?
Moje doświadczenia w tym aspekcie nie są zbyt duże - kilka drobnych filmików z zabaw oralnych uchwyconych telefonem komórkowym, ale mam apetyt na coś większego :)
My czasem nagrywamy:) Nie mamy wcześniej konkretnego konceptu. Po prostu włączamy kamerę i zaczynamy się pieprzyć, na spontanie
 
Mężczyzna

Raven711

Cichy Podglądacz
Miałem kiedyś filmik nakręcony na prośbę mojej ex. Była ciekawa co widzę gdy mnie dosiadała w pozycji odwróconego jeźdźca. Pamiętam że też jej się podobało 😎
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Ja mam kilka filmików z seksu, ale prawdziwy projekt, który realizuję od lat, to nagrywanie swoich masturbacji. Czasami nagrywam się sam, ale najbardziej lubię, kiedy nagrywa mnie partnerka. Co ciekawe, uważam, że na tych filmikach wyglądam bardzo dobrze. Moja partnerka mówi, że to dlatego, że jestem wtedy wyluzowany i skupiony na przyjemności. Jeżeli macie partnerki, z którymi idzie się dogadać w tej sprawie, to spróbujcie poprosić, żeby was nagrały. Na początku ciężko jest przełamać wstyd, ale z podniecenia można oszaleć. Polecam!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry