• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje wyjazdy - Liczę, że się spotkamy.

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Ostatnimi laty jeździłem z tatą po różnych bezdrożach Polski, aby fotografować stare młyny. Jestem niepełnosprawny, więc musiałem, bo sam nie dałbym sobie rady. Przez wielu z was te wyjazdy zostały okrzyknięte wycieczkami i życzyliście możliwości wy***ha**e całych miasteczek i wsi, a przynajmniej jakiejś „utykającej sarenki” z miejscowej dyskoteki. Niestety, w towarzystwie zwłaszcza rodzica a szczególnie już w mojej sytuacji to niemożliwe. Równie długo namawiałem tatę na prawdziwą wycieczkę np. do Indonezji czy na Filipiny, bo tamtejsze „loszki” lecą na każdego „białasa”. Ceny takich wycieczek szybko mi te kierunki wybiły z głowy. Zakładam jednak ten temat, by informować was o naszych planowanych podróżach. Może jeszcze sobie nie zamoczę, ale uda mi się kogoś z was poznać
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Właśnie przed chwilą tata wykupił nam wycieczkę na Rodos. Mam nadzieję, że nie muszę pisać, że Rodos to największa wyspa należąca do Grecji. Mamy lecieć 13-tego maja. Czy to dobry termin? Na pewno nie dla mamy. Tata wie co chce zobaczyć, a i tłumy mu nie straszne. Ja, mogę dużo chcieć. Liczę tylko że uda mi się tam poznać kogoś fajnego.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Olek, poruchac to ty nie poruchasz. Nawet na forum o ruchaniu piszesz o mlynach, wycieczkach, relacji z rodzicami. Jesli tu nikogo na to nie wyrwiesz (a pewnie nie) to bedziesz musial zrewidowac gadke. Sproboj pisac o czyms innym, nie wiem, moze o ruchaniu?
Zeby nie bylo - zycze ci powodzenia w twoich wojazach. A 13 maja to swietny czas zeby odwiedzic np Radom czy Sosnowiec. Czasami psie kupy sa juz posprzatane po zimie. Ale nic nie obiecuje:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry