• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja dziewczyna i jej siostra

Mężczyzna

12341234

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich,
Zawsze byłem staroświecki i nie uznawałem trójkątów czy poligamii, ale od jakiegoś czasu
chciałbym to zrobić z moją dziewczyną i jej siostrą, wiem, że bardzo podobam się jej siostrze i jest na mnie chętna, jakiś czas temu powiedziałem dziewczynie o tym, bo to uczucie jest zbyt silne, uznałem, że jesteśmy na takim etapie i tak się dobrze znamy, że mogę jej o tym powiedzieć ( robiliśmy różne rzeczy ),
nie zareagowała źle, tzn nie zgodziła się, ale myślę, że temat nie jest zamknięty, nawet nie chodzi o to, żeby miały sobie coś robić, ale pragnę je dwie w jednym łóżku, byłoby to coś niesamowitego i czuję, że by to pomogło w naszym związku ponieważ potrafiliśmy się rozejść bo czułem, że to nie to, że czegoś mi brakuje, ona jest na prawdę świetną i kochającą dziewczyną, ale czegoś mi brakowało, rozstaliśmy się, potem przypadkowo się spotkaliśmy, wtedy jej powiedziałem o swoich pragnieniach i dopóki czułem, że temat jest otwarty, zacząłem na nią inaczej patrzeć tzn rodziło się duże uczucie, na prawdę czułem się świetnie a moje serce dla niej rosło i mieliśmy często seks, wcześniej to było bardzo rzadko, nawet 1 na 3 tygodnie, potem powiedziała, że się nie zgadza i tym samym moje uczucie zaczęło wygasać, wiem, że to dziwne, jestem pewien, że gdybyśmy leżeli podpici w jednym łóżku to by to się stało, nie wiem co byłoby dalej, ale ja nawet mógłbym być z nimi dwiema, tak jakby były rozdzieloną jedną osobą, dziewczyna bardzo mnie kocha i sama powiedziała, że zrobi dla mnie wszystko a z koleji jej siostra tez ma na mnie chęć i jej się podobam, wiem to w 100%
Nigdy taki nie byłem a teraz czuję, że mogłbym z nimi być dwiema i byłoby to wspaniałe, dziewczyna zawszę pomaga siostrze, dużo jej daje i się dzieli, kupuje różne rzeczy i jeżdżą razem na wycieczki, może podzieli się i mną, bardzo lubię spędzać z nimi czas jak jesteśmy we trójkę, wypad na miasto, do klubu czy do restauracji, wiem, że to by się stało tylko musi być odpowiednia sytuacja, co o tym sądzicie?? Jak żyć??
 
Mężczyzna

kristofik2

Cichy Podglądacz
ja mam dla Ciebie rade, najgrosze to jak bedziesz sie sluchal wielkich podpowiadaczy tutaj co robic, sam decyduj, uwazaj na krolowe sniegu tutaj na czacie:D:D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry