• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mizianie z koleżanką

Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Hahah sorry, mogłam jakoś ładniej. Ale wiecie ile kobiet ma takie przeżycia, że się z jakąś miziało czy całowało? Prawie wszystkie, które znam. A chodziłam do szkoły żeńskiej, mundurkowej. Trochę ich znam.
W technikum 1kl poszłam z koleżanką do przymierzalni bo chciała sobie kupić bluzkę. Jak ściągnęła sweter byłam w szoku jakie ma wielkie balony.Pierwszy raz widziałam ją w biustonoszu. Ona na to że jak chce to mogę dotknąć i się tak przedrzeźniałysmy. Mówię jej weź tak nie gadaj bo zaraz faktycznie to zrobię. No i wsadziłam jej nie pewnie i powoli rękę do stanika. Pierś była tak delikatna i mięciutka objęła cała moją dłoń, poczułam ciepło jej skóry.. dotknelam nabrzmiałego sutka. Ona w szoku patrzy mi w oczy szpeta moje imię i mówi co ty robisz.. taka trochę przestraszona 🤣 a ja w szoku ale bardziej z tego jak szybko nabrzmiała i zwilgotniała mi cipka;o. Po chwili zabrałam rękę , posmialysmy się ale od tamtej pory zastanawiam się jakby to było z kobietą. Chociaż wydaje mi się że już nie miałabym takiego efektu woow. No chyba że klientka byłaby bardzo śliczna i zadbana a z drugiej strony z pasztetem bym do łóżka nie poszła więc ciężko stwierdzić .
 
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
W technikum 1kl poszłam z koleżanką do przymierzalni bo chciała sobie kupić bluzkę. Jak ściągnęła sweter byłam w szoku jakie ma wielkie balony.Pierwszy raz widziałam ją w biustonoszu. Ona na to że jak chce to mogę dotknąć i się tak przedrzeźniałysmy. Mówię jej weź tak nie gadaj bo zaraz faktycznie to zrobię. No i wsadziłam jej nie pewnie i powoli rękę do stanika. Pierś była tak delikatna i mięciutka objęła cała moją dłoń, poczułam ciepło jej skóry.. dotknelam nabrzmiałego sutka. Ona w szoku patrzy mi w oczy szpeta moje imię i mówi co ty robisz.. taka trochę przestraszona 🤣 a ja w szoku ale bardziej z tego jak szybko nabrzmiała i zwilgotniała mi cipka;o. Po chwili zabrałam rękę , posmialysmy się ale od tamtej pory zastanawiam się jakby to było z kobietą. Chociaż wydaje mi się że już nie miałabym takiego efektu woow. No chyba że klientka byłaby bardzo śliczna i zadbana a z drugiej strony z pasztetem bym do łóżka nie poszła więc ciężko stwierdzić .
Fajna historia, powinnaś opisać ja w innym dziale 😁😍
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Ale kochani, trójkąt to jest wyższa szkoła jazdy. Ja w parach ogólnie nie lubię, a jest tyle rzeczy, które mogą pójść nie tak, że sobie nawet nie wyobrażacie. Często niszcząc związki. Więc wchodzenie w trójkąt w momencie gdy raz przelizałam się z laską i machnęłam ją po cyckach mi się totalnie nie widzi. Można rozwalić raczkującą relację równocześnie zniechęcić się do seksu lesbijskiego, bo wygląda on zupełnie inaczej kiedy jestem sam na sam z kobietą, a kiedy włączamy w to faceta. Ma oczywiście podobne elementy, ale zupełnie inne emocje tam wchodzą.

Najpierw nauczcie się raczkować, później biegajcie. Czasem się oczywiście to udaje, ale po co przyspieszać. Lepiej zrobić to dobrze. Bo wielokąty to niesamowita przyjemność, jak się w to wchodzi odpowiednio.
Bardzo dobrze wyjaśniłaś 👏👍
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
W technikum 1kl poszłam z koleżanką do przymierzalni bo chciała sobie kupić bluzkę. Jak ściągnęła sweter byłam w szoku jakie ma wielkie balony.Pierwszy raz widziałam ją w biustonoszu. Ona na to że jak chce to mogę dotknąć i się tak przedrzeźniałysmy. Mówię jej weź tak nie gadaj bo zaraz faktycznie to zrobię. No i wsadziłam jej nie pewnie i powoli rękę do stanika. Pierś była tak delikatna i mięciutka objęła cała moją dłoń, poczułam ciepło jej skóry.. dotknelam nabrzmiałego sutka. Ona w szoku patrzy mi w oczy szpeta moje imię i mówi co ty robisz.. taka trochę przestraszona 🤣 a ja w szoku ale bardziej z tego jak szybko nabrzmiała i zwilgotniała mi cipka;o. Po chwili zabrałam rękę , posmialysmy się ale od tamtej pory zastanawiam się jakby to było z kobietą. Chociaż wydaje mi się że już nie miałabym takiego efektu woow. No chyba że klientka byłaby bardzo śliczna i zadbana a z drugiej strony z pasztetem bym do łóżka nie poszła więc ciężko stwierdzić .
Działa na wyobraźnię. Jak w czytaniu doszliśmy do momentu gdy zrobiło Ci się wilgotno, byliśmy świecie przekonani ,że to dopiero początek 😉 szkoda iż nie było kroku dalej, ale wszystko przed Tobą 😈
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry