• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miłość francuska. Lubicie? Musieliście się przełamać?

gonia

Erotoman
wczoraj zablokowałam ten post ale odblokowałam i napisałam Yossarian-owi zeby jak chcecie pogadac o grach to prosze załozyc nowy temat w off topicu
 

maria16

Cichy Podglądacz
och blee fuj ...... ja sama nie wiem czy kiedykolwiek w życiu uda mi sie połknąć sperme albo ja chociaz wziaśc do buzi . Boje sie ze by sie to skończyło pawiem :D na twarz bym w zyciu nie pozwoliła to dla mnie za bardzo hard core.Ja w ogóle spermy nie moge dotnąć nawet przez prezerwatywe a jak raz powąchałam ją z prezerwatywy to mnie tak cofło ze myslalam ze sie pożygam :D mam nadzieje ze kiedyś bedzie inaczej i bede robila różne "świnstewka z moim kofaniem" ( ap. jemu to wcale nie przeszkadza ze sie brzydze spermy i wcale nie nalega na jakies widziwianie w stylu spuszczanie sie na ciało , on sam nie lubi tej substancji i szybsko sie jej pozbywa :] )
 

młoda

Podrywacz
maria16 napisał:
on sam nie lubi tej substancji i szybsko sie jej pozbywa :] )
A to mnie zastanawia... :/

Ja zawsze chciałam "to" zrobić mojemu Misiowi, nie brzydziłam się niczego, ale bałam się jedynie, że coś zepsuję, ośmieszę się, bo jeszcze nigdy nie próbowałam... Zrobiłam, podobało się, sperma wylądowała w ustach i później w żołądku :oops: Przed tym też nie miałam oporów, ale wiem, że zrobiłam błąd połykając, bo później bardzo bolał mnie brzuch aż do następnego dnia i było mi niedobrze :p
Mam opory, aby to On zrobił mi dobrze języczkiem. Jakoś nie uśmiecha mi się myśl, że ma mnie tam oglądać z tak bliskiej odległości. Boję się, że mogę jakoś pachnieć nie tak, jak trzeba, mimo że dopiero co wyszłam spod prysznica etc. Kurde, chyba dziwna trochę jestem :? :p
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Było Ci nie dobrze, że tak powiem z twojego powodu, że wiedizałaś co właśnie połknęłaś, taki odruch. Jak to było kiedyś, dostępne były konserwy z koniną i pewien gostek jadł je ze smakiem, dopóki nie dowiedział się z czego jest mięso, od razu potem poleciał do kibla :roll:
Odnośnie twoich młoda obaw. Nie martw się o zapach, wystarczy dbać o higienę, a twój intymny zapach sam podizała podniecająco. Nie rób błędu i nie perfumuj się tam.
 

młoda

Podrywacz
Młody18 - może to coś związanego z podświadomością, bo świadomie nie brzydzę się spermy, ani połykania :/ . Może poprostu mój żołądek jest wrażliwy na nią :p
O higienę dbam jak należy ;) Ale mimo to boję się, że może być zapaszek nie taki jak trzeba :( A chciałabym w końcu zobaczyć, jakie to uczucie, gdy chłopak robi dobrze języczkiem, bo mój Misiek chce tego, a ja się wstydzę... :( :oops:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Nie martw się, jego ten zapach napewno podnieci. Nie przyjemny zapach jest tylko w wypadku zapaleń itp. a tak to mówię Ci super sprawa :D Także nie przejmuj się zapachem.
 

Mere

Seks Praktykant
Po pierwsze, jeżeli sie kochacie i chcecie być ze soba blisko, to taka pieszczota naprawdę jest przyjemnym doznaniem. O zapach się nie martw. Mężzyzn bardzo podnieca zapach kobiety, o ile dba ona oczywiście o higienę i nie ma żadnego stanu zapalnego.
Po malutku, powoli dopuszczaj partnera w te okolice, a zobaczysz, że już Go stamtąd nie wypuścisz :wink:
 

imperator

Cichy Podglądacz
u mnie było tak

Ja i moja miłość
Wstępne rozmowy na temat sex oralnego ustami nie było o tym, mowy dziewczyna mówiła ze nigdy nie zrobi mi i nie da sobie zrobić bo to feeee

Napisze tak jak było na serio wiadomo początki to tylko samymi dłoniami sobie nawzajem no ale wiadomo u faceta bez nawilżania to jednak jest ból : ( co powodowało to ,że nie dostawałem orgazmu . Jednak po czasie już jej się udawało doprowadzić do orgazmu w chusteczkę i wtedy już stosunki sexualne z prezerwatywą też wychodziły.


„Cała ta sytuacja to wieki spontan wróciliśmy w nocy z sylwestra majcą po19 lat (chodząc dwa lata ) mailiśmy okazje ,że byliśmy sami w domu sytuacja była gorąca byliśmy nadzy i się zanurzyłem między nogi partnerki no i zacząłem działać ona wzdychała bardzo wręcz się wiła , wiec jej się podobało . Po czym dziwna sytuacja jak skończyłem to ona się zanurzyła i tak zaczęła działać . I tak się narodziła nasza erotyczna przygoda sex oralnego . Wniosek z tego taki , że nic nie planowaliśmy a tyle się stało :) od niedawna moja ukochana zdecydowała się , że zrobi mi to co na forum ktoś opisał naprawdę doznania są super

Mnie osobiście strasznie uwielbiam zapaszki kobietki z tamtych okolic i mnie bardzo pociągają. Nie ma się co wstydzić młoda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

DZIEWICA

Guest
Ja też nie wyobrażam sobie seksu bez lodzika :)
Toż to jeden z przyjemniejszych etapów gry wstępnej :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry