• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Matura 2005

Status
Zamknięty.

Mael

Cichy Podglądacz
A ja mam juz probna maturke dawno za soba :) Z tym ze u nas, w dolnoslaskim, angielski (rozszerzeony) byl zdecydowanie za trudny, i to nie jest tylko moje zdanie, ale wielu osob ktore rozne FCE i inne certyfikaty posiadaja od dawna.
 

aguSka

Cichy Podglądacz
no chybs prawie akzdy ma juz probna za soba bo byly chyba z miesiac temu jak nie dluzej, angielski 3 arkusz byl trudny, z drugum jakis dalam rade heh :) no ale tez nie za rewelacyjnie 8)
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
no ja zdaje maturke ale nową zdje angielski chemie i biologie.a próbne wg mnie były dość proste najtrudniesza byłą chemia,a i tak najgorzej wyszedł mi polski :D :D raczej humanistką nie bede.a teraz to studniówka która czeka mnie za 4 dni :) :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
A ja właśnie napisałem mój pierwszy egzamin na studiach (i ostatni w tej sesji :D ) i raczej zaliczyłem. Teraz dwa tygodnioe wolnego, jeśli w piątek będę na liście "zwycięzców". A moja Ukochana i brat od poniedziałku do szkoły. Jednak studia rządzą!
 

Aru$

Nowicjusz
Ludzie ja mam w poniedziałek dwa egzaminy :/ Mikroekonomie i materiałoznastwo normalnie porażka... ale potem 3 tygodnie wolnegoi nie liczac musu zdania uwalonego kolosa z niemca w trakcie sesji ;)

Pozdro dla studenciaków płci obojga :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry