• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Matka

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
To nie jest takie proste. Ale napisze Ci. Złożyło się na to wiele rzeczy,okoliczności i zdarzeń. Nie żałuje tego co zrobiłem i nie mam wyrzutów sumienia. Z siostra miałem zabawy seksualne, bo takiego prawdziwego stosunku nie odbylismy, ale za to z mama tak
Napisz o tym? Co się wydarzyło? Kiedy? Na podstawie tego co napisałeś trudno wyciągnąć obiektywne wnioski . Zbyt mało konkretnych informacji.
 
Mężczyzna

Barsa70

Cichy Podglądacz
Napisz o tym? Co się wydarzyło? Kiedy? Na podstawie tego co napisałeś trudno wyciągnąć obiektywne wnioski . Zbyt mało konkretnych informacji.
Opisze ci wszystko ale wieczorem bo teraz krucho z czasem. A trochę będzie pisania. Ale mam 1 warunek zadam ci jedno pytanie po wszystkim
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Nie dziwię się, że chłopak ma problemy z nawiązywaniu kontaktów z kobietami. Jakby facet tak się zachowywał, to od razu pedofil. Okej, teraz pelnoletni, ale pewnie mamusia zachowuje się tak nie od wczoraj. 🙄
Tez tak uwazam, ze matka to pedofilka i ze sama wpedza syna w kompleksy.Na jednym z portali bylo/jest topic o..."synach" a pisza to...matki.Ewidentna pedofilia.Czytalem jakis czas temu wyniki badan nt.pedofilli w GB.Okazuje sie ze na przestrzeni ostatniej dekady, ped.meska wzrosla o dwadziescia kilka procent.W tym samym czasie p.kobieca wzrosla o 135% ...W Polsce wiekszosc ludzi nadal uwaza ze pedofile to mezczyzni.Szczegolnie kobiety tak uwazaja.Ja sam, za mlodu bylem kilka razy atakowany przez ...pedofilki.Nie wiedzialem nawet ze cos takiego istnieje...
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Też tak myślałam jednak dla wielu osób to fetysz i fantazja a dla niektórych prawdziwe realia. Aby "zbudować" takie chore relacje trzeba dużo czasu i winę za to ponosi matka.
No wlasnie.Trzeba duzo czasu zeby syn uznal ,iz jest to normalne ze matka sie przed nim obnaza.Po malu, latami, lamala mu kregoslup moralny, ktory kaze nie ruszac wlasnej matki.Na razi kaze mu dotykac piersi ale przyjdzie czas , ze wmowi synowi ze moga robic to co mezczyzna robi z kobieta i pojda na calosc...Nie wiem jak taka relacja wplynie na pozniejsze zycie syna.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem pewną nieruchomość na wsi podobała nam się okolica, nie było jakiegoś sprecyzowanego planu co z tym zrobimy aktualnie to miejsce w którym możemy odpocząć od wszystkich i wszystkiego.
W sąsiedztwie tylko jedno małe gospodarswo i..... cisza.
Jednak coś dziwnego jest z tą rodziną ogólnie wszystko na pierwszy rzut oka jest dobrze, jednak pewne kwestie wskazują na coś innego.
Kobieta wraz z synami wtedy mieli 9 i chyba 13 lat radziła sobie jak mogła dając im wszystko że swojej strony.
Chciałam z nimi nawiązać bliższe relacje jednak widać było że ona nie jest tym do końca zainteresowana, więc odpuściłam.
Pewna scena której byłam z ukrycia świadkiem skłoniła mnie do pewnych przemyśleń. Otóż widzę matkę z synem(tym starszym) przed wejściem do ich domu jest rozmowa ona mu chyba coś tłumaczy gestykulując rękoma w pewnym momencie matka poprawia mu kołnierz dalej coś mówiąc a on rękami dotyka jej biustu dotykając jej piersi przez bluzkę, ta scena chwilę trwa ona jeszcze coś mówi aż w końcu uśmiecha się (on nadal ma dłonie na piersiach) chłopak się oddala i wsiada na rower.
Wydało mi się to wręcz nierealnym obrazkiem, rozmawiałam o tym zdarzeniu z kilkoma osobami jednak przeważał pogląd "przecież ona nic takiego nie zrobiła" - - jednak czy oby napewno???
Wydaje mi sie ze rozmawialas o tym z kobietami.Zreszta mezczyzni tez czesto udaja takich chojrakow, ktorzy mowia ze "chcieli by byc napastowani przez starsza kobiete".Sa to malolaty ktorym podobaja sie dojrzale, ksztaltne kobiety.Mowia tak, dopoki to sie nie stanie.Sam jestem tego przykladem.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
No nie zupełnie. Nie w tym kierunku myślisz. No i nie nazwał bym tego molestowaniem
A ja zdecydowanie nazywam tego typu zachowania molestowaniem seksualnym syna przez matke.Mlodzi chlopcy nie mysla o sprawach seksualnych.To sie zaczyna gdzies w wieku 15, 16 lat.Dopiero wtedy zauwazamy dziewczyny.Jezeli maly chlopiec dotyka piersi matki, to znaczy ze ona zwracala jemu uwage na te sprawy.Sam z siebie napewno tego nie zrobil.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Wydaje mi sie ze rozmawialas o tym z kobietami.Zreszta chlopcy tez czesto udaja takich chojrakow, ktorzy mowia ze "chcieli by byc napastowani przez starsza kobiete".Sa to malolaty ktorym podobaja sie dojrzale, ksztaltne kobiety.Mowia tak, dopoki to sie nie stanie.Sam jestem tego przykladem.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jak powinien zachować się syn (zakładając oczywiście że w domu panują właściwe relacje) widząc przez przypadek swoją matkę(znalazł się w niewłaściwym miejscu a przede wszystkim o nie właściwym czasie) która idzie do toalety toples ze spermą na piersiach 🤔
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Kobieto. Stanowisz dowód na to, że posiadanie dzieci powinno być przywilejem nadawanym po gruntownym badaniu psychiatrycznym 😒
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kobieto. Stanowisz dowód na to, że posiadanie dzieci powinno być przywilejem nadawanym po gruntownym badaniu psychiatrycznym 😒
Kobieto tak jak pisałam wcześniej nie jestes jakoś specjalnie rozgarnięta intelektualnie co potwierdza Twój wpis Więc gdzie wyczytałaś że ww poście chodzi o mnie? Czy chociażby ta sytuacja ma miejsce na naszym kontynencie 🤔🤔
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Kobieto tak jak pisałam wcześniej nie jestes jakoś specjalnie rozgarnięta intelektualnie co potwierdza Twój wpis Więc gdzie wyczytałaś że ww poście chodzi o mnie? Czy chociażby ta sytuacja ma miejsce na naszym kontynencie 🤔🤔
Szanowna pani Aneto,
nie przyszło Pani do głowy, że tego typu wpisy, które widnieją w sieci (a tę śledzą z namiętnością i w pełni oddani sprawie zboczeńcy), ściągają jak lep muchy wszelkie męty pedofilskie?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Szanowna pani Aneto,
nie przyszło Pani do głowy, że tego typu wpisy, które widnieją w sieci (a tę śledzą z namiętnością i w pełni oddani sprawie zboczeńcy), ściągają jak lep muchy wszelkie męty pedofilskie?
Owszem to prawda, jednak ja pisze o zdarzeniu gdy syn jest pełnoletni, mieszka z matką ponieważ nie stać go na to aby się wyprowadzić lub z innych powodów tego nie zrobił. Moje pytanie nie było skierowane do miłośników sekcji "family" bardziej chodziło mi o wydźwięk psychologiczny gdy do takiej sytuacji jednak doszło. Jaka jest ta właściwą reakcja, odwrócenie twarzy w drugą stronę, zasłonięcie oczu?? Czy może coś innego.?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 0
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry