• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masz ochotę pogadać?

Mężczyzna

sanitar

Cichy Podglądacz
Hej wszystkim. M23, zarejestrowałem się na forum, bo moje życie ostatnimi czasy jest mocno pokręcone i szukam nieco odskoczni, relaksu po ciężkiej nocy, najlepiej z dziewczyną w zbliżonym, może nieco starszym wieku.

Nigdy nie pisałem podobnych postów czy poszukiwań, bo lubię, gdy takie konwersacje wynikają naturalnie z flirtu lub czystej ciekawości, więc być może będę potrzebował małego prowadzenia za rączkę, nim przejmę inicjatywę. Szukam uroczej osóbki, z którą popiszę na każdy temat. Masz ochotę podzielić się swoją pasją? Chętnie się z nią zapoznam i wymienię swoją. Dzień w pracy strasznie Cię zmęczył? Łączmy się w bólu, jak posłuchasz o moim to może uznasz, że zawsze może być gorzej. A może przeciwnie, uwielbiasz swoją pracę i wydarzyło się w niej coś niesamowitego? Zaraź mnie swoim entuzjazmem! A kiedy oboje znudzimy się doczesnością, może damy poznać się od innej strony hehe

I mówię serio. Nie szukam tu kobiety wyłącznie na sextalk, choć kiedy poznamy się nieco lepiej, chętnie zagłębię się i w tę strefę. Jeśli więc masz ochotę na małe fwb online, to uderzaj na pw hehe
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry