• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

łódzkie Masaż Tantryczny

TantraMan

Cichy Podglądacz
Witam
Może trochę z innej beczki bo masaż ale jednak erotyka jest poruszana. A mianowicie, jestem masazysta od kilku lat operuje technikami ogólno dostępnymi jak większość(masaż klasyczny, bańka chińska liftingujacy twarzy, kinezjotaping), to jednak mi nie wystarczało dlatego też poszedłem na szkolenie/kurs/naukę masażu tantrycznego. Rewelacja odczucia doznania hm ciężko opisać w kilku słowach, zupełnie inny rodzaj/level masażu, ale zmierzające do sedna. Szukam dziewczyny która miała by odwagę poddać się takiemu masażowi, dlaczego odwagę? Ponieważ w tym masażu są masowane są części intymne,choć nie jest to konieczne. Po skończonym kursie mam odpowiednią wiedzę natomiast małe jeszcze umiejętności a zależy mi na zdobyciu doświadczenia. Według mnie w masażu jest tak im więcej masujesz tym lepszym się stajesz, dlatego szukam chętnych osób do obopulnej korzyści ja zdobęde doświadczenie a ktoś się zrelaksuje. Oczywiście masaż ten jest bardzo relaksujacy po przez rozładowania energii seksualnej ale w troszkę inny sposób niż wszyscy myślą. Oczywiście posiadam odpowiednie kompetencje i kwalifikacje oraz certyfikat świadczący o skończonym kursie.
Oczywiście jeśli ktoś ma pytania odnośnie masażu tantrycznego to zapraszam do zadawania pytań.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry