• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Majteczki w lesie cz. 1

Mężczyzna

Analdestructor

Cichy Podglądacz
Pewnej jesieni postanowiłem ze wybiorę się na parę dni do lasu obcować z naturą. Jako ze moja koleżanka Ania interesuje się tematem survivalu i przetrwania, szybko udało mi się ją namówić do wspólnej wyprawy. Po spakowaniu najpotrzebniejszych przedmiotów, rozpoczęliśmy naszą przygodę. Pierwsze dwa dni przetrwaliśmy w zaskakująco dobrej kondycji, jednak trzeciego dnia zacząłem czuć że muszę się zaspokoić. Była to normalna reakcja na kilkudniową abstynencję. Dodatkowo stan ten potęgował fakt iż Ania nie kąpała się od trzech dni i czuć było od niej przepiękny zapach kobiety. Ku mojemu zaskoczeniu Ania nagle powiedziała:
- Możesz się odwrócić i nie podglądać? Muszę przebrać majtki.
Nieco zaskoczony odpowiedziałem ze oczywiście mogę to zrobić ale kiedy Ania się przebierała pilnie podglądałem każdy jej ruch. Brudne majtki włożyła do plecaka. Po zakończonym procesie przebierania Ania powiedziała:
- Idę nazbierać gałęzi na ognisko, wrócę za jakiś czas.
Kiedy Ania oddaliła się na znaczną oddległość nie mogłem przestać myśleć o jej brudnych majtkach znajdujących się w plecaku. W końcu nie wytrzymałem, wziąłem jej aromatyczne majtki i udałem się w ustronne miejsce. Chcąc szybko osiągnąć orgazm tak żeby Ania nie zdążyła wrócić, od razu przyłożyłem jej majtki do nosa i zacząłem się masturbować. Kwaśny zapach brudnej cipki rozchodził się po moich nozdrzach a ja byłem w ekstazie. W tej chwili nic się nie liczyło tylko zapach jej brudnej cipy i tyłeczka. Kiedy byłem już bliski orgazmu nagle za plecami usłyszałem:
- Nie wiedziałam ze tak lubisz zapach dziewczyny.
Błyskawicznie odrzuciłem majtki i zasłoniłem ręką twardego członka. Kiedy już miałem tłumaczyć swoje zachowanie Ania przerwała mi:
-Nie przestawaj, skoro tak lubisz brudną cipkę, dostaniesz ten zapach prosto ode mnie.
Nie wierząc w to co się dzieje, niemal sparaliżowany patrzyłem jak Ania rozbiera się do naga i powoli siada mi na twarzy.
- Teraz masz wąchać moją brudną dupcię i lizać cipkę masturbując się przy tym.
Jej życzenie stało się dla mnie rozkazem. Aromat jej brudnych miejsc intymnych i ostry zapach potu był tak silny ze natychmiast doznałem orgazmu. Ania bez słowa klęknęła mi nad głową tak żeby moja głowa znalazła się między jej nogami i szybko zaczęła się masturbować. Nie minęła chwila a już ciepłe soczki trysnęły z cipki Ani prosto na moją twarz. Zmęczeni i zaspokojeni położyliśmy się obok siebie. Ania patrząc mi w oczy powiedziała:
-To jeszcze nie koniec, sprawię ze będziesz dziś bardzo szczęśliwy.
CDN…
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Noszone majteczki jako prezent-czy to dobry pomysł? Fetysze i perwersje 42
M Sprzedam sexi fotki i majteczki Ogłoszenia 0
A kupie majteczki Ogłoszenia 3
N Damskie majteczki Seks 2
M Majteczki szwagierki Fantazje erotyczne 25

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry