• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A w zeszłe wakacje,jak jej laptop nie działał i musiała skorzystać z innego biurka. Vis-a-vis kuchni. Miała na sobie czerwoną miniówę,najkrótszą jaką chyba ma. Aż musiała ją ściągać ku dołowi bo ledwo jej pośladki zasłaniała.:confused:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jak minęła noc? A co najważniejsze: jak Magdzie minęła noc :)?

PS. Ta nasza wczorajsza rozmowa tak Mnie nakręciła... jak nigdy...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ach ta Twoja szefowa. Możesz byc spokojny. Rozmawiałem z nia dzisiaj. Dostałem zaproszenie w odpowiedzi na zapytanie o pracę. Możesz sie nie przejmować o jej noc, spała spokojnie:) Facet, z którym wczoraj pisałeś okazał sie fałszywym kontrolerem z centrali. Próbował sie do niej dobierać i skończył z lekko uszkodzonym workiem w wyniku skutecznego kopa😨. Nie pisałeś, że macie w firmie pomiesczenie rekreacyjne........;) No cóż odbyłem rozmowę i czekam na decyzjęMagdy w mojej sprawie.....
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Owszem,mamy w pracy taką mikroskopijną salkę konferencyjną do której mogą wejść tylko dwie osoby. Magda odbywa tam zawsze rozmowy indywidualne. Niestety minus jest taki,że ta salka ma bardzo cienkie ściany i doskonale słychać co się dzieje w środku :) Też jestem bardzo ciekaw jaką Magda podejmie decyzję w twojej sprawie... oby była pozytywna
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Rozmowa była interesująca. Magda pojawiła się w klasycznym managerskim kostiumiku z górą stroju zapinana dość nisko z bardzo "wyłożonym" kołnierzem białej koszuli. Dekolt był prwaie odsłonięty. Ubrała spódniczkę dość krótką. Gdy usiadła naprzeciw mnie zakładając nogę na nogę, dostrzegłem fragment uda nad pończoszką. Kostium i pończochy - czarne. Ale do rzeczy. Po krótkim wstępie, przedstawieniu sie i swojej motywacji, Magda wstała i podeszła do drukarki, wyjąć wydruk moich aplikacji. Taaak, musiała się pochylić......poczułem to samo co Ty🤭:devilish: Gdy analizowałem konstrukcje jej posladków, nagle odwróciła wzrok w moim kierunku i przechwyciła moje spojrzenie....
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ojjj tak... lubi eksponować pośladki,jest z nich taka dumna. Pewnie miała czarne stringi,widziałeś? Na pewno cię kokietowała, przyznaj się :) Jak zareagowała jak cię przyłapała? A może twoje dokumenty jej wypadły z rąk ? Jak ma w zwyczaju.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Hmm...wiesz, jest mały problemik. Okazało sie, że Twoja a moze i moja szefowa jest uzytkowniczką SF. Zabroniła mi relacjonowania dalszego ciagu przebiegu rekrutacji. Postawiła warunek, żę będę mógł kontynuować w przypadku gdy sama udostępni swój post w temacie, lub na wyrazna jej polecenie. Tak, że dupa z dyskusji - jak mówią "nic o niej , bez niej"😔;) Najgorsze to jej ostrzeżenie, ze do pracy będzie chodzic w spodniach:oops:
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Tylko się z nami droczy,uwielbia to, okręcać sobie facetów wokół palca, jak dołączysz do naszego zespołu to zobaczysz. Aż wychodzę z Siebie żeby dowiedzieć się co było dalej :confused: W legginsach też wygląda wspaniale jak się pochyla pięknie opinają się na jej udach. A widziałeś jakie ma pełne,ponętne usta? Na zebraniu nie mogę oderwać od nich wzroku :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Aż korci Mnie żeby dowiedzieć się co wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami :confused:

Mogło być tak:

Jak Magda zauważyła że się jej przyglądasz obróciła się tyłem i oparła pośladki o drukarkę. Oparła również prawą stopę. Mogłeś wtedy podziwiać jej nogę,zapewne ujrzałeś również koronki pończoch. Następnie zaczęła rozpinać białą koszulę,guziczek po guziczku. Odchyliła poły koszuli na boki. Mogłeś zobaczyć jej czarny stanik skrywający co prawda nie wielkie ale kształtne piersi i płaski opalony brzuszek. Zdjęła koszulę i położyła na drukarce. Stała teraz przed Tobą w mini i czarnym staniku uśmiechając się do Ciebie...

Mam pisać dalej :) ?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Aż korci Mnie żeby dowiedzieć się co wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami :confused:

Mogło być tak:

Jak Magda zauważyła że się jej przyglądasz obróciła się tyłem i oparła pośladki o drukarkę. Oparła również prawą stopę. Mogłeś wtedy podziwiać jej nogę,zapewne ujrzałeś również koronki pończoch. Następnie zaczęła rozpinać białą koszulę,guziczek po guziczku. Odchyliła poły koszuli na boki. Mogłeś zobaczyć jej czarny stanik skrywający co prawda nie wielkie ale kształtne piersi i płaski opalony brzuszek. Zdjęła koszulę i położyła na drukarce. Stała teraz przed Tobą w mini i czarnym staniku uśmiechając się do Ciebie...

Mam pisać dalej :) ?
Dawaj dalej, jak będę mogł przedstawię Ci jak to wyglądało;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry