• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Dzisiaj dostąpiłem zaszczytu adorowania pięknych stópek swojej bogini.Nie wolno Mi było posunąć się powyżej linii kostek,robiłem to najlepiej jak potrafiłem,dawałem z Siebie wszystko. Moja wypukłość w spodniach nie umknęła uwagi mojej szefowej ;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dzisiaj dostąpiłem zaszczytu adorowania pięknych stópek swojej bogini.Nie wolno Mi było posunąć się powyżej linii kostek,robiłem to najlepiej jak potrafiłem,dawałem z Siebie wszystko. Moja wypukłość w spodniach nie umknęła uwagi mojej szefowej ;)
To dlatego kazała asystentce założyć ci klateczkę z kolcami. Trochę bolało co:unsure: A ostrzegałem;):LOL: nigdy powyżej kostek!
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcioJa byłem sprytniejszy. Intensywnie zajmowałem się stopami. Chyba skutecznie bo usłyszałem żebym zajął się nogami do kolan i sie nie opier....ł. A za chwilę, żę mogę zajrzeć pod spodniczkę😊😎
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Coś w tym jest. W pewnym momencie wstała z fotela i kazała zdjąć sobie majteczki. Przetraszyłem sie, bo znam regulamin. Kiedy podniecony i drżacy zrobiłem to i zakładałem je sobie na szyję weszła zołzowata asystenka z klatką z kolcami i mniejszym rozmiarem (wredna suka) z zamiarem nałożenia mi tego kagańca i stwierdziła naruszenie przepisu, który mówi, żę jeżeli kobieta jest bez majtek, facet musi miec klatkę dla jej bezpieczeństwa. Magda pogoniła ją złośliwie spytała czy już wszystkich sprawdziła i żęby zajęła sie inna robotą:p🤣
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jestem pełen podziwu! A myślałem,że to Ja miałem pełen dzień wrażeń,a to Ty przebijasz Mnie o kilka długości :mad:
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Moja dniówka skonczyła się tym, żę Magda złożyła siatkowe rękawiczki, chwyciła za fiuta i zaciągnęła mnie dopokoju rekreacyjnego. Tam stanęła przy stole, oparła się dłońmi o blat. Wypięła tyłeczek, już byłem za nią na kolanach. Wolno mi było rozchylic jej posladki. Stanęła nieco szerzej i ujrzałem całe jej krocze od tyłu🥵 Mogłem lizać i całowac, ale tylko tyłek. Myślałem, żę fiut mi eksploduję, trudno sie było opanować. Swiadomość okropnej kary powstrzymywała mnie od dalzych kroków. W pewnym momencie odwróciła się i powiedziała, żę mogę odejść. Byłem zdruzgotany i poszedłem do szatni. Tam dopadła mnie asystentka i siła założyła mi klatkę, żebym nie mógł sobie ulżyć. no rozpacz.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
O boziu! Sprzedałbym duszę diabłu a chociażby 1% tego co było Ci dane przeżyć. Jeśli Cię to pocieszy Ja również zostałem ukarany przez naszą królową.
Nieprzypadkowo Magda nosi przydomek: "Władczyni męskich umysłów... i nie tylko umysłów ;)".
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Na razie jest władczynią mego fiuta, na reszte musi sobie zasłużyć, a to nie takie proste;) :LOL: Mam tylko jedną Królową i jej jestem wierny☺️ Aha, kocham jezszce Wróżke, ale ona wierności nie wymaga
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
@tupcio Chociaż powiem Ci, że Magda czasem patrzy na mnie takim wzrokiem......no takim dziwnie miękkim i bezradnym, jakby czegoś chciała....😌😍Nie dostanie dopoki sama nie poprosi:ROFLMAO::ROFLMAO::cool:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Najwyraźniej wysyła Ci sygnały...twoja w tym głowa żeby je prawidłowo zinterpretować ;)

Ze swojej strony mogę dodać tylko,że Magda dostaje zawsze to,czego chce...prędzej,czy później :)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
tupcio Moja dniówka skonczyła się tym, żę Magda złożyła siatkowe rękawiczki, chwyciła za fiuta i zaciągnęła mnie dopokoju rekreacyjnego. Tam stanęła przy stole, oparła się dłońmi o blat. Wypięła tyłeczek, już byłem za nią na kolanach. Wolno mi było rozchylic jej posladki. Stanęła nieco szerzej i ujrzałem całe jej krocze od tyłu🥵 Mogłem lizać i całowac, ale tylko tyłek. Myślałem, żę fiut mi eksploduję, trudno sie było opanować. Swiadomość okropnej kary powstrzymywała mnie od dalzych kroków. W pewnym momencie odwróciła się i powiedziała, żę mogę odejść. Byłem zdruzgotany i poszedłem do szatni. Tam dopadła mnie asystentka i siła założyła mi klatkę, żebym nie mógł sobie ulżyć. no rozpacz.
Mmm... Rozchylić pośladki, całować i lizać tyłek 😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry