• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie lub planujecie "numerki w krzaczkach"? ;)

Bartollo

Cichy Podglądacz
No i jak w temacie jak lubicie gdzie się bawiliscie, można nawet napisać gdzie planujecie a nóż jakaś widownia wam się trafi .
Oczywiście wiem że taki temat już gdzieś był ale ni chu chu nie mogłem go znaleźć zatem zapraszam
ze jam jest pierwszy nieskromnie sie pochwale świetnym lodzikiem w wykonaniu mojej partnerki w takim uroczym sosnowym zagajniku po drodze do pracy .

Zapraszam do wypowiedzi
 

Jeo

Cichy Podglądacz
My to kiedyś z partnerką robiliśmy na starym przystanku PKS w nocy (taki murowany, pamięta komune jeszcze). Nie powiem, dreszczyk emocji jakiś był. Ale nie żeby się tym jako szczególnie zachwycać.
 

Katti

Nowicjusz
Mi się zdarzyło paręnaście razy albo i więcej, ale kto by to liczył, plenerowy sex... nad stawem, w samochodzie w dziwnych miejscach (raz po sexie nocnym okazało się, że pod kościołem stoimy, nie przypuszczaliśmy, że pośrodku pola będzie kościół ;)), w lesie, w parku na zacisznej ławeczce..
A co do przyłapania:
w parku na polance, na kocyku...długa sukienka zakryła na czym siedziałam, ale sądzę po minie, że pan przejeżdżający na rowerze dobrze wiedział jak wygodnie mi się siedziało ;P no i lodzik w samochodzie na parkingu - dziadek w aucie obok dosyć długo z niego nie wychodził ;)
 

dejwol

Cichy Podglądacz
A miałem kiedyś taką przyjaciółkę od tych spraw ,że tak napiszę i w aucie to robiliśmy na różnych parkingach i raz ktoś puka na okno a tam..... Koledzy mundurowi chcieli sprawdzić czy pełnoletnia ;)
No ale cóż wszystko co fajne kiedyś się kończy i już sieę nasze drogi rozeszły ale fajnie było i chętnie bym powtórzył
 
F

Feragas

Guest
Kiedyś z byłą narzeczoną w lasku obok Doliny 3 stawów w Katowicach, gdzie chodziło pełno ludzi, akurat jakiś rowerzysta przejeżdżał przez lasek jak robiła mi lodzika :)
Fajne przeżycie, polecam innym :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry