• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

LONG NAILS - DŁUGIE PAZNOKCIE

Mężczyzna

Fanpazurow6969

Cichy Podglądacz
Moim fetyszem są długie paznokcie..... kocham je. Lubie je adorować podziwac. Lubie być nimi drapany, pieszczony nawet ostro. Wszystko co zwiazane z pazurami bardzo mnie podnieca... Czy ktoś ma podobnie? Głównie szukam kobiet, posiadaczek długich paznokci...... lubiacych ich yżywać , jesteście?
 
Mężczyzna

Fanpazurow6969

Cichy Podglądacz
Oczywiście, ze nie. Nawet przy mega dbaniu o higienę pod paznokciami gromadzi Ci się fajna zgraja, między innymi bakterie kałowe.
wiesz, kolega lekarz mówił. 😉
Bakterie są wszędzie... nie popadajmy w jakieś paranoje:) Ja mam do czynienia z kobiecymi długimi pazurkami około 10 lat. Nigdy nie miałem zadnych problemów ani bakterii. Regularnie sie badam i to wnikliwie bo jestem sportowcem. Wiec nie przekonuje mnie Twoje "gadanie". Miłego:)
 
L

lingster

Guest
Bakterie są wszędzie... nie popadajmy w jakieś paranoje:) Ja mam do czynienia z kobiecymi długimi pazurkami około 10 lat. Nigdy nie miałem zadnych problemów ani bakterii. Regularnie sie badam i to wnikliwie bo jestem sportowcem. Wiec nie przekonuje mnie Twoje "gadanie". Miłego:)
No spoko, nikt nie mówi, że od tego masz zaraz umrzec. Co kto lubi :) pokój and miłość ziomeczku.
Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi 😉
 
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
Bakterie, bakteriami ale ja też uwielbiam!
Długie poaznokcie - niektórzy mówią beee, a jak wymiękam.
A lubisz malować kobiecie paznokcie u stóp?
Jeden z ulubionych moich fetyszy. Swojej żonie maluję od lat i doszedlem do perfekcji!
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Lubię długie paznokcie u siebie. Max 1 cm, bo później sama sobie robię krzywdę - zadrapania na twarzy, problemy w życiu codziennym. I lubię w kolorach :
Niebieski, czerwony i czarny / grafit.
 
L

lingster

Guest
Czyli co? Uważasz mnie za lubiącą bakterie? 🤨
Nie 😉 wisi mi to, jakie paznokcie lubisz. Po prostu zauważyłam, że Ty bardzo lubisz być w opozycji do zdania forumowiczów, a w szczególności mojego. Co nie powiem, Ty zawsze odwrotnie. Tego nie lubię, tego sobie nie wyobrażam, tego nie znam. W sumie zabawne :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry