• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Łaskotanie / swędzenie / drapanie po plecach

MarekP

Nowicjusz
Temat można połączyć z seksem, ale wcale... nie trzeba. Może służyć jako całkiem oderwana od seksu oddzielna praktyka, albo jako wstępniak przed lub rozluźniacz po seksie.

Mianowicie - łaskotki, wywoływanie swędzenia i drapanie. Praktyki można stosować łącznie lub każdą oddzielnie - są uniwersalne. Lubicie takie zabawy ? Mnie najbardziej pociąga kiedy naprawdę swędzące miejsce ktoś mi podrapie - najlepiej atrakcyjna kobieta wypielęgnowaną rączką. Taki fetysz mam :)

Zauważyłem, że łaskotanie (tickling) no i drapanie (zwykle po plecach jako masaż) jest powszechnie znane i stosowane, ale co mnie zaskoczyło rzadko się pisze o tym, że najbardziej przyjemne jest drapanie kiedy rzeczywiście coś swędzi :) Co ciekawe nawet na forach poświęconych BDSM nie ma wątków poświęconych wywoływaniu nieznośnego swędzenia i drapaniu w nagrodę - co mnie szczerze mówiąc bardzo dziwi :eek:

Co wy o tym myślicie ?
 

MarekP

Nowicjusz
@Rikke
Ktoś ! :) Wiesz co ? Podrzucę ci pewne wyznanie (nie ja je pisałem), ale być może zrozumiesz o co chodzi :)

 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Teraz jest taka plaga komarów, przynajmniej u mnie, że o swędzenie nie trudno 🤣 Wystarczy celowo dać im się pokąsać żeby wywołać swędzenie :D Hehe żartuje oczywiście ;)
Łaskotki i delikatne drapanie po plecach zdecydowanie na plus 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Co ciekawe nawet na forach poświęconych BDSM nie ma wątków poświęconych wywoływaniu nieznośnego swędzenia i drapaniu w nagrodę - co mnie szczerze mówiąc bardzo dziwi
Mnie nie dziwi, bo bdsm jest cholernie twardym klimatem a w takim nie ma miejsca na pierdoły swędzących pleców.
Kup w aptece preparat na swędzenie za 5,20 i będzie po kłopocie.
Poważnie.

.
 

MarekP

Nowicjusz
@retnu
BDSM jest uniwersalne - jak ktoś chce może być ostro, jak nie może być łagodnie. W praktykach BDSM znany i stosowany jest tickling (łaskotki) to też zaliczasz do twardych praktyk ? :)

A zresztą nie znam się tak dokładnie na nazewnictwie - teraz popularne jest też ASMR, czyli bardziej soft zabawy, może tickling się do nich właśnie zalicza... nieważne, nie to było istotą mojego głównego wpisu ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
BDSM stało się uniwersalne, jak to okresliles, dopiero w momencie zejścia pod strzechy a stało się to mniej więcej w tym samym czasie co pojawienie się damskiego cuckoldu. Sam tickling jest tylko jednym z (ponoć) kilkuset elementów, np. pióro łabędzia, gruntujących władzę Mistrza.

ASMR - podziel się wiedza, dla mnie akronim oznacza Aerodrome Surface Movement Radar.
 

MarekP

Nowicjusz
ASMR - autonomous sensory meridian response „samoistna odpowiedź meridianów czuciowych”. Wpisz sobie w google, wyskoczą filmiki i definicja ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
ASMR - autonomous sensory meridian response „samoistna odpowiedź meridianów czuciowych”. Wpisz sobie w google, wyskoczą filmiki i definicja ;)

Wpisałem, poczytałem i pooglądałem i..
I nie zmieniłem zdania. To o czym mówisz jest tylko odłamem, jednym z wielu, bdsm dla rożnowych panienek i takich samych męskich panienek.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry