• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Która pozycja najlepsza do minetki?

Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
W sumie to odpowiedź jest prosta… i w sumie oczywista… najlepsza pozycja do minetki to tak w której kobiecie jest przyjemnie a ile kobiet tyle wyborów… Więc jak masz już kobietę a ona ochotę na minetkę to po prostu.. zapy… w sumie to nie pytaj… sama Ci pokaże w której pozycji jej najprzyjemniej… chyba tyle w temacie… 🤷
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
W sumie to odpowiedź jest prosta… i w sumie oczywista… najlepsza pozycja do minetki to tak w której kobiecie jest przyjemnie a ile kobiet tyle wyborów… Więc jak masz już kobietę a ona ochotę na minetkę to po prostu.. zapy… w sumie to nie pytaj… sama Ci pokaże w której pozycji jej najprzyjemniej… chyba tyle w temacie… 🤷
Zgodzę się w 100%!

Już pisałam, że lubię 4kę, ale nie napisałam powodu. Uwielbiam wręcz, czuć tę siłę fizyczną faceta, kiedy podnosi moje biodra. Jednak trochę tej siły potrzeba, żeby robić minetkę w takiej pozycji🤣 a nie tylko leżenie, jak takie dwie foki😆
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Zgodzę się w 100%!

Już pisałam, że lubię 4kę, ale nie napisałam powodu. Uwielbiam wręcz, czuć tę siłę fizyczną faceta, kiedy podnosi moje biodra. Jednak trochę tej siły potrzeba, żeby robić minetkę w takiej pozycji🤣 a nie tylko leżenie, jak takie dwie foki😆
Foczki, foczkami, ale trzeba wziąc pod uwage to, że żeby naprawdę robić to długo to pozycje trzeba zmieniać(bo inaczej plecy siadają xD), a język jest na tyle gibki, że dopasuje się do każdej wariacji. :p
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Każda z pozycji jest ciekawa do lizania cipki najfajniej połączyć lubię lizać i od tylu najpierw rozgrzać cipke a później można ostro w nią wejść natomiast najbardziej pasuje mi pozycja numer 4 można ostro wtopić się w cipke i kobieta wtedy wspaniałe szczytuje ☺️
 

Helena57

Nowicjusz
Dla mnie wygodna leżę jest 1 poddaje się pieszczotą ale często praktykuję nr.3 wtedy jestem bardzo aktywną ! SAMA poddaję cipę do wspaniałego pieszczenia
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

elninio1982

Cichy Podglądacz
Ładne obrazki... ^^
Ale która pozycja najlepsza? Z tych czterech? W tym momencie mam ochotę długo mruczeć.. Wybieram 1!

(I teraz co?:) Powinnam położyć się naga na łóżku i zaczekać aż ktoś przyjdzie urzeczywistnić moje pragnienie? Na tym ta gra polega?;] )
Wiesz, możesz leżeć i czekać, a możesz poszukać kogoś i inne pozycje wykorzystać 😁 nawet te 1
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Polecam spróbować zrobić minetkę kobiecie jak ma nogi rozłożone do szpagatu/sznura. Mięśnie są troszkę bardziej napięte i doznania w trakcie orgazmu bardziej intensywne.
 
Mężczyzna

xD_Dx

Cichy Podglądacz
Moja żona lubi tylko 1, ze wzgeldu że może się zrelaksować i odprężyć oddając się przyjności i doznaniom. Chociaż osobiście każdą lubię mniej lub bardziej ;) 2 i 3 jest przyjemna i mogę tak dłuuugo.
Co do szpagatu to spróbuję i dam znać ;)
 

Misteruv

Nowicjusz
Zależy czy ja też chce mieć w tym czasie ssanego kutasa, jeśli tak to 69 jest bardzo fajna.
Jesli jednak chce zajac sie sam Pania to pozycja gdzie ona ma rozłożone nogi i leży na plecach a ja całuje jej uda i liże cipeczke. Czasami lubie też jak kobieta jest wypięta jak do pieska mozna sie zajać wtedy dwoma dziurkami i dać klapsa jak bedzie potrzeba 😏
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry