• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Która najładniejsza?

Status
Zamknięty.

kasiulla

Biegły Uwodziciel
wy jesteście beznadziejni. Pomyślcie, jakby się poczulyte dziewczyny, gdyby były tu na forum i czytały co o nich wypisujecie- że są przeciętne albo beznadziejne.

A ja się czuję urażona w imieniu tych dziewcząt. Znaleźli sie faceci do oceniania! Żeby was ktoś ocenił...

:) No ja nie chcę być złośliwa ani nic takiego, po prostu mam w sobie coś z feministki. Malusio, ale jest.
 

Maverick

Nowicjusz
kasiulla napisał:
wy jesteście beznadziejni. Pomyślcie, jakby się poczulyte dziewczyny, gdyby były tu na forum i czytały co o nich wypisujecie- że są przeciętne albo beznadziejne.

A ja się czuję urażona w imieniu tych dziewcząt. Znaleźli sie faceci do oceniania! Żeby was ktoś ocenił...

:) No ja nie chcę być złośliwa ani nic takiego, po prostu mam w sobie coś z feministki. Malusio, ale jest.
Nie obraz sie, ale w Tobie z feministki to nic nie ma. O ile sie nie myle feministki niezbyt popieraja wszelkiego rodzaju konkursy miss.
Poza tym, jakby tamte laski to czytaly to pewnie by je to dotknelo! I bardzo dobrze, moze by je to sprowadzilo na ziemie, bo taka jedna z druga zostanie sobie miss i mysli ze niewiadomo jaka ladna jest. A tymczasem jest przecietna! Bo ma ladna figure? Pelno lasek ma ladna figure... a przy tym nie sa takie "wieszakowate" czyli chude i wysokie. Poza tym maja ciekawa osobowosc w przeciwienstwie do tamtych osobniczek. Zauwazyliscie ze kazda na konkursie miss o sobie mowi prawie to samo? No i nie ukrywajmy - konkurs miss wygrywa sie poza scena, a dokladniej w lozku droga feministko.

Ps: Jestes za legalizacja aborcji? Bo feministki tak.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
Jakbys nie zauważyl (bo widzę, że masz z tym problemy) napisałam, że mam malusio z feministki, tylko tyle, by się oburzać, ze faceci oceniają dziewczyny w ten sposób.

I dlaczego generelizujesz i wszystkie miss wsadzasz do jednego wora? Czy jak dziewczyna jest ładna, to od razu musi być pusta? Poza tym nie udawaj, że znasz kulisy wyborów miss i że każda miss musiała się przespać z kimś, aby wygrac konkurs. Znowu zgrywasz wszechwiedzącego, którym absolutnie nie jesteś. To jest jedynie twoja opinia, więc nie wygłaszaj jej w ten sposób, że niektórzy uwierzą, że to może być prawdą i zmienią swoje zdanie na temat miss. Czasami przystopuj...
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Piękno jest względne. Ten fakt nie dotyczy Mojej Dziewczyny bo Ona też jest najpiękniejsza. Proste - chyba wszyscy kapują.
 

gonia

Erotoman
ojejciu no dla was najpiekniejsze beda wasze ukochane dla nas nasi ukochani ;) proste i logiczne :D ehh

kap.gif
 

Edeq

Podrywacz
kasiulla napisał:
A ja się czuję urażona w imieniu tych dziewcząt. Znaleźli sie faceci do oceniania! Żeby was ktoś ocenił...
Kasiullo: mam nadzieję, że to nie było skierowane też do mnie ;)
Mi te dziewczyny wszystkie się podobają. To są najpiękniejsze Polki i moje "ocenianie" polega jedynie na wybraniu tej najpiękniejszej z tych najpiękniejszych :)

Oczywiście wygrałaby moja Ukochana :D
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry