• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krępuje mnie seks

Status
Zamknięty.

wstydliwa20

Nowicjusz
Witam.
Mam dosyć nietypowy problem. Nie tyczy się to pettingu i innych pieszczot. Jak z tematu wynika, krępuje mnie sam seks.
Wiek, że uprawiając seks z kimś kogo się kocha, nie powinno się niczego wstydzić, ale ja jednak nie mogę się przemóc.

Akceptuję swój wygląd. Z tym nie mam problemu. Jednak głupio się czuję gdy mężczyzna jest we mnie i się porusza. Zwłaszcza te odgłosy uderzania jąder. Wydaje mi się to takie dziwne. Na niczym innym nie mogę się skupić, tylko się w to wsłuchuję.

Poza tym, nie wiem co mam robić gdy mój partner sprawia mi przyjemność. Tzn. wiem, ale nie wiem czy on sobie czegoś głupiego o mnie nie pomyśli.
Uśmiechać się, wzdychać, jęczeć, czy może wykrzywiać twarz z rozkoszy, jak to robią panie z filmów erotycznych?
To wszystko strasznie mnie krępuje!

Ja wiem, że mojemu mężczyźnie to może się podobać, podniecać go gdy wije i krzyczę z rozkoszy. Ja jednak się tego wstydzę. Czasem głupio mi jest potem spojrzeć mu w twarz.

Nie wiem co robić gdy mam orgazm. Jak sie zachowywać. Te wszystkie "ohhh!" i "ahhh!", bardzo mnie krępują. Czuje jak spalam się ze wstydu.
Najgorsze jest to, że strasznie mnie to zniechęca do seksu.

Pewnie wyda się Wam to wszystko śmiesznie, ale ja naprawdę nie mogę sobie z tym poradzić.
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach, ale potraktujcie mój post poważnie.

Jak Wy się zachowujecie podczas seksu i co sądzicie o moim problemie?
Jak mogę sobie z tym poradzić?

Z góry dziękuję, za treściwe i pomocne odpowiedzi i przepraszam, że tak się rozpisałam.
 

ParadoX

Cichy Podglądacz
szczerze jestem prawiczkiem (jeszcze ;) ) ale ja bym sie moze nie martwil opinia partnera to jezeli faktycznie Jest Ci dobrze to rycz wrzeszcz a potem powiedz mu na ucho ze "bylo Ci dobrze i że jest boski" wtedy sie napali chlopina a ty nie bedziesz myslec o tym jak Cie odbierze
a moze lubi OSTRY sex?? :roll: :twisted:
ja bym sobie tak to wyobrazal :D
apropo puscil bym jeszcze do tego jakas muzyke wtedy nie bedziesz slyszec "jajeczek" :p :twisted:

pozdro
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Hmm.. w sumie może masz rację. Najbardziej krępuje mnie moje zachowanie podczas orgazu bo krzyki da się jeszcze jakoś stłumić. Wiem, że facet sie cieszy jak może sprawić swojej kobiecie ogromną przyjemność, ale i tak zamartwiam się jak on to może odbierać. A zapytać się wstydze.

musiałaby to być naprawde głośna muzyczka :p ;)
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
a) co do "bębnienia". Przecież możesz zmienić pozycję na taką w której ograniczysz mu ruchy i będzie po problemie.
b) co do twoich zachowań. Wydaje mnie się, że nie ma nic bardziej podniecającego niż gdy kobiecie wyrywa się jęk z gardła a jej ciało napina się i wypręża w łuk...mrrrrr...:D No więc nie masz się czego krępować.

PS. Nie wstydź się z nim rozmawiać o seksie. Bo dlaczego? Jeśli cię wyśmieje to znaczy że jest z niego niedojrzaly gówniarz i trzeba go zostawić(wyjdziesz na tym tylko z korzyścia). Jestem pewien, że zawsze kiedy będziesz mu chciała powiedzieć coś w tej materii to on to z pełną uwagą wysłucha i odpowie ci szczerze na wszystkie pytania. Spróbuj...
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Heh, faktycznie masz racje. Będę musiała potraktować to wszystko bardziej na luzie. Ale jednak minie troche czasu zanim bez wstydu będę mogła spojrzeć mu w oczu i nie myśląc nic złego o tym co działo się poprzedniej nocy.
Dziękuję.
Lepiej jest poznać zdanie i opinie faceta.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Nic nie mogę za bardzo powiedzieć, bo nigdy jeszcze nie współżyłam... Ale jeśli chodzi o okazywanie tego wspaniałego uczucia jakim jest orgazm, to też miałam z tym problemy... Kiedy mój Ukochany sprawiał mi przyjemność ja byłam taka milcząca... Po prostu było mi głupio... Ale któregoś razu nie wytrzymałam i aż wrzasnęłam... Jak zobaczyłam te iskierki w Jego oczach po mojej reakcji to zrozumiałam, że to dla Niego też w pewien sposób ważna sprawa... :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry