• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kolczyki w sutkach przyjaciółki

Mężczyzna

młodyPan

Cichy Podglądacz
Hej, koczyki w sutkach to jedna z najbardziej kręcących mnie rzeczy. Moja przyjaciółka zrobiła sobie właśnie takowe i nie mogę przestać być nakręcony na jej piersi gdy mi wysłała zdjęcie, myślicie że to normalne nie móc przestac patrzeć na nie?
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Hej, koczyki w sutkach to jedna z najbardziej kręcących mnie rzeczy. Moja przyjaciółka zrobiła sobie właśnie takowe i nie mogę przestać być nakręcony na jej piersi gdy mi wysłała zdjęcie, myślicie że to normalne nie móc przestac patrzeć na nie?
Ja pierdole, gdzie się poznaje takie przyjaciółki co wysyłają zdjęcia sutków? Coś mnie w życiu ominęło chyba
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
A mi się bardzo podobają kolczyki w sutkach! Osobicie mam bardzo wrażliwe piersi i zastanawiam się nad tym, czy nie dodać im jeszcze więcej rozkoszy poprzez przebicie sutków. Zazdroszczę przyjaciółce!
A czy jak je przekłujesz to nie zrobią się mniej wrażliwe?
Są w porządku i nie wszystkim pasują. :p
Widziałem raz u faceta i były trochę obrzydliwe, ale może przez to, że jego ciało tez nie było zbyt atrakcyjne.
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
A mi się bardzo podobają kolczyki w sutkach! Osobicie mam bardzo wrażliwe piersi i zastanawiam się nad tym, czy nie dodać im jeszcze więcej rozkoszy poprzez przebicie sutków. Zazdroszczę przyjaciółce!
Czy zrobią się bardziej wrażliwe tego nikt nie wie okazało by się po całkowitym wygojeniu a wizualnie dla fanów piercingu na pewno bardziej sexi ale dla przeciwników odpychające ja jestem ZA bo jestem fanem takiego kolczykowania ✌️
 
Mężczyzna

MrX Deviant

Cichy Podglądacz
A mi się bardzo podobają kolczyki w sutkach! Osobicie mam bardzo wrażliwe piersi i zastanawiam się nad tym, czy nie dodać im jeszcze więcej rozkoszy poprzez przebicie sutków. Zazdroszczę przyjaciółce!
Jakbys się zdecydowala i przejeżdżała koło Poznania możesz dać znać. Tez bardzo lubie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry