• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta nie ma ochoty na seks

Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Żona od jakiegos czasu nie ma ochoty na seks ( a podobno kobiety w wieku 40 lat mają najwieksze potrzeby, podobno bo o u mnie w związku jest inaczej) . Odsuwa sie wieczorami, nie chce ze mną upraiwać seksu a jesli już to robi to mechanicznie od niechcenia. Czy są jakieś afrodyzjaki na wiekszą ochotę na seks , które mogłyby pomóc jej się wyluzować? Może hiszpańska mucha?
 
Mężczyzna

froski

Cichy Podglądacz
MOzesz sprobować. Ale jeśli hiszpańska mucha to proponuję jedynie sex elixir. Ze wszystkich środków tego typu jedynie ta jest skuteczna bo jest przebadana ( inne to placebo).
Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą byc dwie:
albo kogoś ma
albo ogarnęła Was rutyna ( miej nadzieje,ze jest to wlaśnie to_)
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Nie nikogo nie ma. Również miałem trochę obaw ale dokładnie sobe wszystko sprawdziłem i z nikimi nie romansuje. Po prostu jakby straciła zainteresowanie.Gdzie to mogę kupić. ?
 
Mężczyzna

froski

Cichy Podglądacz
Wszędzie praktycznie. Wpisz sobie sex elixir w google. Pojawi Ci się w sklepach internetowych i na aukcjach. Sam kiedyś byłem w jednym sklepie staconarnym i równeiż wydawało mi się,zę widziałem. Aczkolwiek wolę takie rzeczy zamawiać przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze.
 
Mężczyzna

sanitar

Cichy Podglądacz
Nie nikogo nie ma. Również miałem trochę obaw ale dokładnie sobe wszystko sprawdziłem i z nikimi nie romansuje. Po prostu jakby straciła zainteresowanie.Gdzie to mogę kupić. ?
jeśli kontrolujesz swoją kobietę w ten sposób i masz świadomość, że Cię nie zdradza, to może problem jest w twoim podejściu? przeanalizuj sobie ruchy i sprawdź czy przypadkiem już wcześniej nie dałeś jej powodów, żeby się od Ciebie odsunęła, bo tu wcale może nie chodzić o popęd
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Rozmowa tak, urozmaicenie rutyny tak, specjalista seksuolog tak, zmiany i eksperymenty tak. Ale jakby chłop sprawdzał mi telefon, torbę, portfel i co gorsza by mnie faszerował niczego nieświadomą, zza plecami jakimiś świństwami, kłótnia, koniec związku, zerwanie wszystkich relacji, natychmiastowy kop za drzwi i wierutny wypad z mojego życia.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry