• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

KLUB NO-FAP | no pain-no gain

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Jak mija wam dzień siódmy dzień?
Takiej przerwy nie miałem nigdy odkąd zacząłem, a to będzie już prawie 30 lat (ja p...ę 😅). Nie dałbym rady :ROFLMAO: . Trzy dni to maks, potem ciężko mi z obcować z atrakcyjnymi dla mnie paniami, nie rozkojarzając się.
Poza tym to mordęga, niezrozumiała dla mnie, a masochistą nie jestem 😁
 
Mężczyzna

Damian94

Cichy Podglądacz
NNN dzień 8
Powoli nie wytrzymuję, za każdym razem jak sikam mam ochotę zwalić
Ja dzisiaj cały dzień mam namiot w spodniach. Jak jedna koleżanka poprosiła mnie o pomoc w dźwiganiu kartonu to nie wiedziałem jak podejść. Też mnie kusi żeby zwalić, ale mam dużo energii i nie chce tego zaprzepaścić.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Powiem Wam, jak to z Wami będzie... Może podczas sikania, może podczas poprawiania penisa w spodniach albo przy innej okazji dotkniecie go i poczujecie jakby przyjemny prąd.
"Kurcze, dotknę go tylko raz".
"OK, poruszam w górę i w dól, tylko kilka razy"
"Aww... Ależ to jest przyjemne!"
"OK. Już zaraz przestaję"
...
"AAAAAAAAAAAAA!!!!"

:D
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Powiem Wam, jak to z Wami będzie... Może podczas sikania, może podczas poprawiania penisa w spodniach albo przy innej okazji dotkniecie go i poczujecie jakby przyjemny prąd.
"Kurcze, dotknę go tylko raz".
"OK, poruszam w górę i w dól, tylko kilka razy"
"Aww... Ależ to jest przyjemne!"
"OK. Już zaraz przestaję"
...
"AAAAAAAAAAAAA!!!!"

:D
A to złośliwość czy tylko żart?
Bo chyba złośliwość jest niemile widziana na tym forum.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Jak mi staje, to od razu przypomina się, jakie cudowne to jest uczucie masturbować się i nie mogę się powstrzymać. Po prostu pragnę znowu poczuć tę rozkosz, której wspomnienie ciągle wraca.
Kiedyś wydawało mi się, że masturbacja służy tylko rozładowaniu popędu. Teraz, grubo po 30-ce uważam, że masturbacja jest po prostu zbyt fantastycznym doznaniem, by tego nie robić - i to często.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Kraków klub nocny/ ogólnie Poza tematem 0
td2003 ankieta: Wrocławski Klub Męskich Onanistów Masturbacja 6
J Klub Poznan impreza Ogłoszenia 1
J Ray poznań klub Ogłoszenia 2
M Klub onanistów..;) Masturbacja 155

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry