• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jutro pierwszy sex po rozwodzie.....

Kobieta

Warnke

Cichy Podglądacz
Mam na niego ochotę od dwóch tygodni. Wiem że to będzie albo jednorazowa akcja lub kilka spotkań. W sumie niczego więcej nie oczekuję. Chcę się dobrze bawić plus kilka orgazmów. Jestem świadoma swego ciała, ale mam też wiele wątpliwości.. I nie jestem już taka młoda. Napiszcie coś dla otuchy. Nie robiłam tego od ponad roku.....
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Seks jak jazda na rowerze. Nie zapomina się. Jak gość się postara to cuda będą się działy. Czego Ci oczywiście życzę.
Nie zajmuj sobie tylko głowy spełnianiem wymagań, tego co można co nie można, no i wiekiem czy innymi mankamentami.
Baw się dobrze, bez znaczenia czy to jednorazowy seks czy jednak coś dłuższego.
Powodzenia :)
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Mam na niego ochotę od dwóch tygodni. Wiem że to będzie albo jednorazowa akcja lub kilka spotkań. W sumie niczego więcej nie oczekuję. Chcę się dobrze bawić plus kilka orgazmów. Jestem świadoma swego ciała, ale mam też wiele wątpliwości.. I nie jestem już taka młoda. Napiszcie coś dla otuchy. Nie robiłam tego od ponad roku.....

Nie rozkminiaj, nie analizuj.. po prostu pójdź na spotkanie i niech wszystko dzieje się samo, bo tak najlepiej.
Have fun! :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Dobry rozwód nie jest zły, polecam ✨😂
Wiem, z doświadczenia. Co więcej - wziąłem rozwód po 40-tce. I jak się okazuje "na rynku" kobiet do wzięcia jest MASA kobiet, które też są po rozpadach związków, w podobnym wieku. Doświadczone, mądrzejsze niż 20-latki, często już życiowo ustawione, nic nie muszą, wiele mogą i jeszcze więcej chcą.
Polecam :cool:
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Wiem, z doświadczenia.
No popatrz, ile nas łączy. 🤣
Co więcej - wziąłem rozwód po 40-tce. I jak się okazuje "na rynku" kobiet do wzięcia jest MASA kobiet, które też są po rozpadach związków, w podobnym wieku. Doświadczone, mądrzejsze niż 20-latki, często już życiowo ustawione, nic nie muszą, wiele mogą i jeszcze więcej chcą.
Małolatku są dobre na kryzys wieku średniego, bo dopiero co odkryły, że kutas służy nie tylko do sikania i chcą potestować. 😅
Dziekuej 🥹🥰
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Wiem, z doświadczenia. Co więcej - wziąłem rozwód po 40-tce. I jak się okazuje "na rynku" kobiet do wzięcia jest MASA kobiet, które też są po rozpadach związków, w podobnym wieku. Doświadczone, mądrzejsze niż 20-latki, często już życiowo ustawione, nic nie muszą, wiele mogą i jeszcze więcej chcą.
Polecam :cool:
Rozwód to nie koniec świata wręcz przeciwnie wtedy człowiek może odżyć po toksycznym związku i na nowo cieszyć się życiem:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry