• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie tanie tabletki antykoncepcyjne?

Raufik

Cichy Podglądacz
Mam, pytanie po kilku nerwowych przejsciach z opóznijącym sie okresem stwierdzilismy z moja miłą ze czas na tabletki. Slyszalem ze są rozne rodzaje i ceny.
Wiec moje pytanie jest takie czy te tańsze są gorsze i mają wiecej efektów ubocznych. Czy spokojnie mozna sie o nie zapytac lekarza (aby je przepisał). Prosilbym o kilka najczesciej stosowanych nazw i ich ceny. Wiadomo spokój najwazniejszy ale skoro mozna by taniej to dlaczego nie.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
JEDYNIE po konsultacji z lekarzem i po odbyciu podstawowych badań hormonalnych można ustalić, jakie tabletki powinna brać Twoja pani, nigdy nie sugeruj się innymi ludźmi. Do lekarza sio, niech z nim pogada albo razem z nim pogadajcie (chociaż Ciebie raczej o nic pytać nie będzie) a potem na badania hormonalne - wtedy masz największą pewność, że dane tabletki nie będą miały efektów ubocznych.
 

grze

Seks Praktykant
No wlasnie dla jednych jest lepszy Cilest dla drugich Logest. Dla mojej partnerki lepszy sie okazal Logest i jest lepszy bo ma mniejsza ilosc hormonow.Wiec nie mozna powiedziec ktora tabletka jest dobra bo kazda kobieta jest inna i inaczej przyswaja tabletki
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Moja Pani bierze logest i wszystko jest oki
ale jak to koszałek pisał to sprawa indywidualna i kwestja doboru i teraz są dwie metody
pierwsza prób i błedów tzn wiadomo albo pasują albo nie jeśli nie pasują to próbóje się inne a druga to profil hormonalny i kosztuje około 20 zł ale na podstawie tego lekarz dobiera idealnie tabletki.
 

Edeq

Podrywacz
Dla nas Logest był za drogi i po konsultacji z ginekologiem teraz moja dziewczyna bierze Microgynon 21, które są bardzo tanie, bo kosztują nieco ponad 10 złotych. Na razie nie widać skutków ubocznych (bierze je chyba z 8-9 miesięcy), mają też niską zawartość hormonów.
 

Raufik

Cichy Podglądacz
:D Dzieki!! Ale mam jeszcze pytanie dotyczace bezpiecznego seksu. zastanawiam sie czy czasem trzeba jeszcze oprócz tabletek uzyc prezerwatywy lub czegos dodatkowego. Moze napscie kto z was cos dodatkowo stosuje. Bede wdzieczny :?
 

fiuuu

Cichy Podglądacz
na samym początku używaliśmy prezerwatyw, ale wpadka bliskiej nam osoby(po seksie z prezerwatywą)dała nam do myślenia. potem zamiast używania prezerwatyw zaczęłam połykać tabletki i używać kremów plemnikobójczych... dzięki temu nie zmniejszamy sobie doznań prezerwatywą(nie lubimy takiego seksu)a mamy pewność, że nie zajdę w ciążę... no, tak na 95% :wink:
 

Gangrel

Seks Praktykant
Jesli tabletki sa zazywane regularnie i nie wystepuja zadne 'rewelacje', to mozecie sie kochac bez dodatkowego zabezpieczenia.
 

Lilith

Cichy Podglądacz
Ja biore novynette kosztuja okolo 30 zl ale wiem ze moja kolezanka bierze jakies refundowane i placi za nie 7 zl...roznica cenowa ogromna a efekt chyba ten sam... :?
 

Maverick

Nowicjusz
Przede wszystkim musi dziewczyna isc do ginekologa i zrobic badania. Ginekolog ktory przepisuje tabletki anty bez badan jest do niczego.
Poza tym to ginekolog dobiera tabletki, m.in. na podstawie wczesniejszych badan (poziom hormonow itd).
Jesli natomiast chodzi o to czy drozsze to znaczy lepsze... to niekoniecnzie. Dlatego, ze dla jednaj kobiety dane tabletki beda wspaniale, a dla innej beznadziejne. To kwestia bardzo indywidualna i cena nijak sie do tego ma. No oczywiscie jezeli rozpatrujemy tabletki z "jednej polki" np tylko 2 lub tylko 3fazowe.
 

shizofrenik

Seks Praktykant
tabletki sa głównie jedno fazowe oznacza to ze przewz 21 dni w każdej tabletc jest tyle samo hormonów. Po odstawieniu na tydzień pojawia się miesiączka spowodowana brakiem tych hormonów.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
tak czytam wasze wypowiedzi, drodzy panowie, i dochodzę do wniosku, że to bardzo ładnie z waszej strony, że tyle wiecie o tabletkach. Przynajmniej coś mnie nie załamuje w dzisiejszym społeczeństwie ;)
A czy składacie się na tabletki razem z waszą panią czy ona płaci?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry