• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie cipeczki / penisy lubicie? - pytanie do pań i panów :)

Kobieta

Rhi

Cichy Podglądacz
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Hm, wolę kiedy główka nie jest za duża, tj. jest proporcjonalna do reszty - tak dla oczu. Z kolei grube penisy są fajne do penetracji, ale do buzi ciężko włażą. Długość bez znaczenia, chociaż chyba lepszy mniejszy niż taki którego nie można dosiąść po jajka na jeźdźca.
No a jaja... Jaja muszą być. Umyte. To jedyne kryterium.
A cipki... Jakoś numer 28 i 12 ciężko mi sobie wyobrazić. Niemniej każda nadaje się do lizania i ssania :sneaky:
 
Mężczyzna

horny18cmm

Seks Praktykant
Hm, wolę kiedy główka nie jest za duża, tj. jest proporcjonalna do reszty - tak dla oczu. Z kolei grube penisy są fajne do penetracji, ale do buzi ciężko włażą. Długość bez znaczenia, chociaż chyba lepszy mniejszy niż taki którego nie można dosiąść po jajka na jeźdźca.
No a jaja... Jaja muszą być. Umyte. To jedyne kryterium.
A cipki... Jakoś numer 28 i 12 ciężko mi sobie wyobrazić. Niemniej każda nadaje się do lizania i ssania :sneaky:
15,16.27.28 ja gustuje w dużych wargach 😍
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Hm, wolę kiedy główka nie jest za duża, tj. jest proporcjonalna do reszty - tak dla oczu. Z kolei grube penisy są fajne do penetracji, ale do buzi ciężko włażą. Długość bez znaczenia, chociaż chyba lepszy mniejszy niż taki którego nie można dosiąść po jajka na jeźdźca.
No a jaja... Jaja muszą być. Umyte. To jedyne kryterium.
A cipki... Jakoś numer 28 i 12 ciężko mi sobie wyobrazić. Niemniej każda nadaje się do lizania i ssania :sneaky:
Zgadzam się, każda nadaje się do lizania i ssania 👅 No i najlepiej gdy jest gładziutka 😋
 
Mężczyzna

Jaxa

Seks Praktykant
Do cipki lubię pas startowy, krótko przystrzyżony
do kutasa bardzo krótkie strzyżenie i wydepilowane jaja
 
Mężczyzna

Xzygmuntx7777

Cichy Podglądacz
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Cipka 28 lubię duże lizać wgryzać fisting, choć mam malutkiego 🐦
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry