• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak Panie określacie swój zapach cipki? Również jak Panowie oceniacie?

Kobieta

Aisog01

Erotoman
Zawsze mnie denerwuje i odrzuca to, gdy ktos pisze w imieniu wszystkich a za "niezgodnosc" z wlasnymi upodobaniami beszta cala reszte, w tym wypadku mezczyzn.Proponuj pisac w swoim wlasnym imieniu.Kazdy ma PRAWO do wlasnych upodoban, gustu itd.Te twoje wypociny tylko swiadcza o tobie.Nie spodziewam sie abys to zrozumial.Trudno.Dla mnie zapach cipy nie jest zapachem"lawendy" ani zadnych innych perfum. Niczym w tym stylu.Zaraz uprzedzam.Wech mam moim zdaniem doskonaly, podobnie jak smak.Wiekszosc mezczyzn zreszta tak ma.
A mi się podoba mój własny 🤭
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam zapach cipki mojej żony, zawsze ląduję między jej nogami, wącham i smakuję bez opamiętania. Jak pachnie? To trudniej określić. Jak dla mnie lekko cierpko, czasem bardziej intensywnie (zależy od dnia) a czasem mniej. Ale jedno jest zawsze, w trakcie seksu jeśli powącham i posmakuję tego owocu ptak jest twardy jak kamień, czyli można powiedzieć że to najlepszy afrodyzjak.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry