• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak okazujecie, że to czas na zakończenie związku?

Status
Zamknięty.

SnOOk3r

Nowicjusz
pytanie glownie do pan ale chlopacy tez niech sie wypowiadaja ...no wiec drogie panie moje pytanie polega na tym ...hm jak wy kobiety okazujecie swojemu partnerowi ze zwiozek sie rozpada/nudzi/lub to ze partner jest do bani itp<w czasie zwiozku>hmmm...lub....jak okazujecie ze to juz chyba czas aby to wszytsko zakonczyc???
 

SETH

Podrywacz
Wysyłam smsa :lol: A tak na poważnie to jeden mój kolega tak zerwał ze swoją dziewczyną. Zaprosił ją do Mac'a by jej to powiedzieć, lecz zabrakło mu odwagi. Jak tylko się rozstali wysłał jej krótką wiadomość tekstową z niezbyt miłą treścią.

Oczywiście nie popieram takich akcji, ale jak to usłyszałem to się nieźle uśmiałem.
 

SnOOk3r

Nowicjusz
hehehe...niom ja tez nielobie nawrzucac dziewczynie po rozstaniu sie tzn nierobie tego..ale jak mi opowiadajka kolesie o takich sutacjach to tezmam niezly brecht z tego..wsumie to glopie ale posmiac sie zawsze mozna :twisted:
 

SETH

Podrywacz
Najlepsza metoda to chyba szczera rozmowa w cztery oczy.

Ale niekiedy zdaje mi się, że gdy dziewczyna chce z Tobą zerwać, to po prostu zaczyna Cię unikać, mówić, że nie ma czasu bo się uczy/idzie na solarium/do koleżanki itp. Poza tym przytula się do Ciebie rzadziej, nie snuje planów na przyszłość, podrywa innych facetów, wychodzi na imprezy Ciebie nie zabierając.
 

SnOOk3r

Nowicjusz
upsssss brawo jak by nieliczyl-2 puktow kture wymieniles to wszytsko sie zgadza :cry: bo ja to juz sam niewiem a powiem ci szcerze ze z ta szcera rozmowa niejest tak juz przeprowadzalem takie i co wychodzilo z eposkutkowaly a tu <za przeproszeniem> huja dzis sie okazuje ze huj z tego wywnioskowala<sory z abrzydkie slowa> bo dzis znowo zrobila cos o co prosilem aby nierobila wr niewiem czy ona tak specialnie czy co...
 

SETH

Podrywacz
A co takiego zrobiła? Bo za bardzo nie chce mi się 'gdybać', a warto wiedzieć jak ciężkie jest jej przewinienie.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry