• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Za mały, za duży, za stary, za młody ...
Ja p******ę, k***a m*ć i co jeszcze?!
Ludzie zamiast jęczęć i użalać się nad sobą zacznijcie żyć, nikt za Was tego nie zrobi! Nikt za Was panny nie wyrucha...
P.S. przepraszam z góry za formę, ale czasami już nie mogę, ręce i penis mi opadają....
no właśnie jak oni nie wyruchają, to pójdą dać komu innemu. Kto pierwszy ten lepszy
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Za mały, za duży, za stary, za młody ...
Ja p******ę, k***a m*ć i co jeszcze?!
Ludzie zamiast jęczęć i użalać się nad sobą zacznijcie żyć, nikt za Was tego nie zrobi! Nikt za Was panny nie wyrucha...
P.S. przepraszam z góry za formę, ale czasami już nie mogę, ręce i penis mi opadają....
Zgadzam się. Kobieta potrzebuje faceta, a nie statystyk.
 
Mężczyzna

czachusss

Cichy Podglądacz
Biorąc pod uwagę, że średnia krajowa penisa w wzwodzie to około 14cm, nie rozumiem Twojego "tylko" i "niestety"? Chyba, że mierzyłeś "od dupy strony" 🤣
a powinno się mierzyć po górnej krawędzi od wzgórka łonowego do końca żołędzia.
Zdecydowałem się na komentarz, gdyż sam mam penisa 18 cm i zdziwiło mnie Twoje podejscie. Przyrodzenie masz ponad przeciętne, naucz się go używać a oragazmy będziesz rozdawał na lewo i prawo.
Te "tylko" i "niestety" to był sarkazm 😁 nie narzekam na swój rozmiar i go nie zawyżam. Mierzony właśnie w ten sposób co opisałeś. Jeszcze nie spotkałem się z opinią dziewczyny której coś nie pasowało 😁
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
I ładnie, najgorzej jak faceci sobie zawyżają,cm spoko,dla mnie np.wazniejsza grubość niż długość ale to charakter robi robotę 🤪 ogolone ładnie wyglądają:)
Spore znaczenie ma też rozmiar pochwy, bo moja ex miała dość dużą, że wchodziły 3 palce jak w odchłań 😅 a obecna ma bardzo ciasną, że jeden palec bardzo powoli i delikatnie, bo tak ciasno, co przy moim 13cm i średniej grubości jest szczęściem. Aczkolwiek z tą ex wcale nie było tak, że się nie da, wręcz przeciwnie, było genialnie mimo tych rozbieżności rozmiarowych.
Ciekawe, co o tym uważasz jako kobieta.
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Spore znaczenie ma też rozmiar pochwy, bo moja ex miała dość dużą, że wchodziły 3 palce jak w odchłań 😅 a obecna ma bardzo ciasną, że jeden palec bardzo powoli i delikatnie, bo tak ciasno, co przy moim 13cm i średniej grubości jest szczęściem. Aczkolwiek z tą ex wcale nie było tak, że się nie da, wręcz przeciwnie, było genialnie mimo tych rozbieżności rozmiarowych.
Ciekawe, co o tym uważasz jako kobieta.
Wiesz, czasem średni bywa bardzo wygodny. Mając dość grubego, jednak czasem nie można sobie zaszaleć, bo coś boli, a z analem to w ogóle bywa problematycznie
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Wiesz, czasem średni bywa bardzo wygodny. Mając dość grubego, jednak czasem nie można sobie zaszaleć, bo coś boli, a z analem to w ogóle bywa problematycznie
To prawda. Np. od tyłu mogę sobie pozwolić na ostrą jazdę i jej się to podoba, ale mówiła właśnie, że jej pierwszy chłopak miał wielką pałę i mógł tylko do pewnego momentu wkładać i cały czas musiał tego pilnować, co było sporym ograniczeniem.
Za to bardzo lubiła mu obciągać, bo w dwie ręce go brała i jeszcze do buzi i mogła sobie zaszaleć:p
Także zawsze są tak zwane zady i walety 😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry