• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Idzie wiosna - ekshibicjonizm w różnych nietypowych miejscach

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam, szybkimi krokami zbliża się wiosna a co za tym idzie zmieniamy odzież która jest dopasowana do pogody.
Z badań wynika że w tym okresie najbardziej uaktywniają się ekshibicjonisci, dotyczy to przeważnie mężczyzn , o kobietach słyszy się stanowczo mnej. Osobiście dwa razy miałam na żywo spotkanie z takimi panami.
Pierwszy raz na grzybobraniu był to chyba wrzesień zauważyłam młodego chłopaka około 20 lat robiącego sobie dobrze na leśnej drodze co ciekawe gdy podeszłam bliżej uciekł 🙂
Drugim razem było to na takim dużym parkingu przy stacji paliw facet podszedł do mnie gdy siedziałam w samochodzie i pokaz, al swoje klejnoty, następnie szybko oddalił się. Po kilku dniach gdy tam byłam zauważyłam go znowu 🙂 szybko przygotowałam się na powtórkę, gdy podszedł do mnie i osłonił ptaka szybkim ruchem pokazałam mu biust 🤭 zrobił wielkie oczy i uciekł 😆😆
Jakie wy macie doświadczenia w tym temacie ??? A może sami to robicie??? Lub prowokujecie ubiorem???
 
L

lucyfer69

Guest
No w tej kwestii więcej do popisu mają kobiety , prawda obcisłe bluzeczki brak staniczka to są widoki dla których warto żyć 🤭
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Pamiętam jak pewnego gorącego lata siedziałem w parku a na przeciwko mnie siedziała kobieta w sukience, gdy się lepiej przyjrzałem a dokładnie to spojrzałem tam gdzie się kończy sukienka zauważyłem że widać jej krocze i że nie ma majteczek na sobie
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wiosna i męski "ekshibicjonizm w różnych nietypowych miejscach".
Panowie, nie obawiacie sie, ze kiedys jakis ojciec córki wyrwie wam jaja razem z płucami?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To jest kolejny dowod na moje byc moze mało miłosierne żądanie skutecznej eliminacji trzepaczy z zaskoczenia.
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Ja na szczęście nie miałam okazji spotkać takich "panów zza krzaka".

Ale koleżanka miała sytuację gdy w autobusie siedziała a nad nią stał jakiś facet i się spuścił na jej czarny płaszcz 😠😡
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Damski Ekshibicjonizm Fetysze i perwersje 7
S Internetowy ekshibicjonizm Seks 29
A Ekshibicjonizm Seks 94
P Ekshibicjonizm na siłowni Fetysze i perwersje 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry