• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hity i kity! Kupowac czy nie? Subiektywne i amatorskie oceny na luzie ;P

Kobieta

DomiW

Cichy Podglądacz
Jest rozmiarów standardowego wibratora, mieści się do torebki, a to wielki plus ;)
360036550_239752548966954_3538438394786872838_n.jpg
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja kupiłem kilka lat coś podobnego do tego https://allegro.pl/oferta/wibrator-dla-par-gadzety-erotyczne-seks-zabawki-9719069970
Żona zawsze do drugiego orgazmu go używa i jest nim zachwycona.
Nakładki na penisa z wypustkami - totalna porażka.
Używamy jeszcze wibrator w kształcie penisa do zabaw po masażu - żona lubi gdy ją pieszczę moralnie i jednocześnie posuwam wibratorem. Nigdy przy nim nie dochodzi, mówi że jest za mały, niestety kupiłem go dawno i nie mam linka
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Dzisiaj mnie naszło na
Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie
Daje fajne odczucia, można udostępnić sterowanie innej osobie, korzystać z wbudowanych w apkę trybów lub skorzystać z zapisów innych użytkowników. Poniżej filmik jak to działa
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Chciałam zrobić mały update z innego tematu. Pingwinek jest super, ale Orka go bije na głowę bo jest oddzielnie sonicznym stymulatorem i oddzielnie może być wibratorem, a można też to połączyć i wtedy to już mózg wywrócony na drugą stronę.


@Yassmin, pewnie zastanawiasz się dlaczego tak późno piszę recenzję. Otóż, jak wiesz, wywaliłam instrukcję obsługi i nie ogarnęłam z początku przycisków. Ale nie wolno oceniać podnieconej kobiety, bo wtedy to i 3 przyciski mogą przerosnąć. A dziś się przypadkiem nauczyłam ;)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

kamilaaa20

Cichy Podglądacz
20211107_141802.jpg


Recenzja jajka wibrującego Flamingo od Magic Motion
Producent zapewnia, że można tańczyć z zaplikowaną kulką w środku, ale to nie prawda. Jajko wypada.
To wszystko zależy od tego jak masz wyćwiczone mięśnie dna miednicy. Jeśli Ci wypada Flamingo to próbuj poćwiczyć z kulkami gejshy ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
A jeszcze lubię te dwie pozycje, to wstawię je też do hitów ;)


 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
A jeszcze lubię te dwie pozycje, to wstawię je też do hitów ;)


11 cm, a taki hit? :D A mężczyźni tylko się prześcigają, w kłamaniu, który ma więcej ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
11 cm, a taki hit? :D A mężczyźni tylko się prześcigają, w kłamaniu, który ma więcej ;)
Ten pieści wibracjami tyłek dokładnie tak jak trzeba, nie musi mi zaglądać do gardła od tyłu ;)
Jak ostatnio sprawdzałam to Panowie nie mieli jeszcze tej funkcji wbudowanej, a wielkość to nie wszystko ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
A jeszcze miałam napisać o czymś z czego jednak nie jestem taka zadowolona.


Wibracje ma dobre, ale mam wrażenie, że gdy dochodząc łączę nogi to aplikacja ze zdalnym sterowaniem przerywa. Nie ma nic gorszego niż wyłączająca się samodzielnie zabawka gdy już witasz się z gąską. Będę podejmować jeszcze pewne próby, ale po poprzednim razie pozostał jakiś niesmak ;)
 
Mężczyzna

loopin997

Cichy Podglądacz
Dzisiaj mnie naszło na
Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie
Daje fajne odczucia, można udostępnić sterowanie innej osobie, korzystać z wbudowanych w apkę trybów lub skorzystać z zapisów innych użytkowników. Poniżej filmik jak to działa
Nie ściska za mocno?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Hity i kity! Kupowac czy nie? Subiektywne i amatorskie oceny na luzie ;P Akcesoria erotyczne 8
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry