• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Guma do żucia wpływa na apetyt

Status
Zamknięty.

sii

Biegły Uwodziciel
,,Błonnik dla zdrowia
Ludzie jedzący dużo błonnika uśmiechają się częściej niż ci, których dieta jest uboga w te substancję – twierdzi prof. Andrew Smith z Cardiff University w Walii. Wybrani przez niego ochotnicy w wieku od 30 do 80 lat przez 4 tygodnie jedli na śniadanie 40g bogatych w błonnik płatków zbożowych z otrębami. W tym samym czasie inne osoby z grupy kontrolnej spożywały zwykłe kanapki z białego pieczywa. Eksperyment wykazał, że bogata w błonnik dieta nie tylko sprawia, że ludzie są mniej zmęczeni, ale także rzadziej cierpią na depresję. Ponadto jedzenie błonnika poprawia pamięć i szybkość kojarzenia faktów. Taką rewelacyjną poprawę zdrowia można osiągnąć już po tygodniu spożywania na śniadanie otrąb granulowanych, które wyśmienicie smakują na sucho lub jako dodatek do jogurtu, mleka, kefiru."

ale nie rozumiem sformułowania ....puchnie :D
 

ted

Biegły Uwodziciel
Pod wplywem wody zwieksza swe rozmiary wypelniajac jhelita dzieki czemu mozliwe jest nie odczuwanie glodu nawet bez sporzywania posilku. Oczywiscie nie mozna przesadzac bo mozna spowodowac ze nie beadc wogule glodnym nie bedzie sie jadlo posiklow co doprowadzi do braku witamin i roznego rodzaju substancji odzywczych.
 

sii

Biegły Uwodziciel
znacie sie ? :F ? bo po wadze nigdy nie widaomo dokladnie jak kto wyglada...........moga byc 2 osoby powiedzmy wzrost 180 waga 80 i wygladaja tak ze jeden jest piekny a 2 kulkowy....
 

gonia

Erotoman
sii nie przesadzajmy oczywiscie zawsze jest jakas roznica przeciez nie ma 2 osob jednakowych (pomijajac wieszaki) bo przy jej wzroscie jak by wazyła mniej to by nie ladnie wygladało byłaby taka wysoka tyczka ;)
alezeby odrazu mowic ze jedna osoba przy tym wzroscie bedzie wygladac jak kulka nie to raczej niemozliwe jak bedzie wazyc wiecej to tak :>
 

Blancik87

Seks Praktykant
Blancik matko nie odchudzaj się !!! z czego ??? z kości na ości ???

:lol: no wiesz...ja tam uwarzam sie za pulchniutka..moze w okolicach ud i pupy i moze brzuszka ale...jestem na dobrej drodze zeby wrocic do mojej pierwotnej wagi a było to 65 i to jest juz mało na moj wzrost ale chce spowrotem moc włozyc swoja spudniczke ktora ze mnie spadała a teraz jest obcisła :lol: moze przesadziłam ze to mało ale to mi odpowiada :D
 

sii

Biegły Uwodziciel
wiesz powiem ze ze moze przy takim wzroscie to racja ale niektorzy moga miec np szersze barki i juz jest calkiem inaczej bo im sie inaczej wszystko rozklada :) a jak ktos ma np 80kg wagi i sam tluszcz to niby postore moze miec taka sama jak kto inny ajednak brzydko to wyglada bo wszystko skacze na tobie i opada nie ma ladnych ksztaltow bo nie ma miesni :) i ich nie widac ;p
 

zuzia

Cichy Podglądacz
ja mialam jakas diete na przemiane materii i juz mi sie wszystko podoba...teraz odzywiam sie zdrowo, jem na sniadanie platki fitness lub czarny chleb z warzywami, obiad to robie sobie warzywka na parze albo rybe albo mrozonki na parze, bardzo zdrowe i malo kalorii, kolacja przed 18sta grapefruit lub jogurt naturalny:D! uwielbiam zdrowe jedzenie, mama mi tyle tego nakupywala, ze szok :wink: hmm nie wiem co jesc, zdrowa jest tez kasza gryczana, powinnas jesc produkty zawierajace blonnik i malo tluszczu! teraz nie biegam itp, poniewaz mam mature i nie mam czasu ale jak sie skonczy:D hmm nie wiem ile schudlam 5 kg, trzeba miec silna wole, wyrzec sie wszystkiego co "dobre" ale mi smakuje te zdrowe zarcie :p ! a to jablko i tunczyk nic Ci nie da...mozna stosowac diete jablkowa 3 dni, jest ona oczyszczajaca, ale czlowiek powinien jesc produkty zawierajace odpowiednia ilosc bialek i weglowodanow, bardzo dobry jest blonnik, pic duzo wody!! robic cwiczenia w domu, bo gdy ja codziennie biegalam godzine( po 20 min spala sie tluszcz) to mi sie miesnie zrobily, mam problem z duzymi udami, miesiste, masywne itp:/ moj rekord to 10 kg chyba schulam, nie moge zejsc nizej niz 54 kg, teraz waze 55..i zrobie wszytsko by wazyc 50..a ja umiem dazyc do celu i lubie takie jedzenie wiec dla mnie to zaden problem , a cwiczenia i sporty kocham ale niestaty mam taka budowe, niektorym sie podoba...:p
tyle mojego nie mysle dzis , bo polski mialam i zle mi poszlo ale grunt to zyc dalej i tak nikt nie patrzy na ustne...
 

ted

Biegły Uwodziciel
Glupota jet dazenie za wszelka cene, mam kolezanke ktora postepowal w identyczny sposob, dieta w ktorej nie bylo za wiele, co prawda schudla bardzo, jednak po pewnym czasie wyladowala w szpitalu. Takze jej silna wola zamiast jej pomoc w efekcie koncowym jej zaszkodzila, gdyz sama nie potrafila powiedziec dosc, a nikt tego za nia niesety nie zrobil.
 

sii

Biegły Uwodziciel
trening jest znacznie lepszy + oczywiscie dieta ale bez przesady ...wystarcyz ograniczyc weglowodany isie pilnowac...do 25 roku zycia okolo nie ma co sie bac jezeli prowadzi sie takie umiarkowane odzywianie :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry