• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Grill na działce

Mężczyzna

vandam

Cichy Podglądacz
Cała akcja toczyć się będzie na działce u mojego sąsiada przez płot.

Jest sobota, ładny ciepły dzień. Umawiam się z Tobą na spotkanie na mojej działce (mam na imię Szymon i mam 25 lat). Na początek żeby zrobić klimat rozpalamy grilla, pijemy zimne drinki, rozmawiamy o swoich pragnieniach i potrzebach. Super nam się rozmawia w pewnym momencie proponujesz aby schłodzić się w basenie który mam na działce, ja mówię że to świetny pomysł ale nie wziąłem kąpielówek, Ty mówisz że Ty przecież też nie masz stroju kąpielowego.
Zdejmujemy z siebie ubranie, zostajemy w samej bieliźnie, ja mam na sobie białe bokserki, lekko prześwitujące, a Ty czerwony stanik i czerwone koronkowe stringi.
Wchodzimy do basenu, zbliżamy się do siebie i zaczynamy całować. Całuje Cię po szyji, lekko podgryzam w ucho, masz ciarki na całym ciele. W tym momencie nasze uniesienie przerywa głos "cześć młody, przepraszam że Wam przeszkadzam ale nie masz poratować nas workiem węgla bo razem z kolegami robimy grilla u nas na działce a brakło nam węgla", mówię że oczywiście że mam, wychodzę z basenu, bokserki mi się przykleiły do ciała, widać odrazu że dostałem lekkiego wzwodu.
Idę po węgiel a on z Tobą chwilę rozmawia przy basenie, opowiada jak on i jego koledzy byli w naszym wieku, teraz mają po +45 lat.
Odchodząc powiedział że gdybyśmy się nudzili to zapraszają nas do siebie, mówimy że to bardzo miłe z ich strony i że na pewno pójdziemy, tylko czy nie będzie im przeszkadzało że będziemy w samej bieliźnie bo nie mamy nic na zmianę a nie chcemy pomoczyć sobie ubrań, mówi że nie ma problemu, że mamy się nie krępować.
Wychodzimy z basenu wycieramy się tylko trochę ręcznikiem i idziemy do nich tak jak mówiliśmy.
Tam zastajemy 5 facetów, śmieją się piją. Patrzą na Ciebie i rozmowy milkną, każdy patrzy się na Twoje cycki, dupkę i cipkę.
Po chwili każą nam się rozgościć, siadamy na dwóch leżakach bo brakuje dla nas miejsca.
Siedzimy i rozmawiamy tak około dwóch godzin, w między czasie kładziesz się na leżaku i specjalnie rozkładasz nogi tak aby było widać twoją cipkę i dupkę przez bieliznę.
Widzisz że patrzą na Ciebie z porządaniem, bardzo Ci się to podoba i Cię nakręca, specjalnie niby przypadkiem dotykasz się po cyckach albo przejeżdżasz po majtkach, masz już bardzo mokrą cipkę, widać to odrazu na majtkach jak śluz się błyszczy.
Wszyscy są już podpici i w pewnym momencie jeden z nich mówi czy zgodzili byśmy się przy nich bzyknąć a oni by sobie popatrzyli i powspominali jak to było dawniej w naszym wieku.
Gospodarz na niego naskoczył że co on wygaduje, zaczął nas przepraszać, ale my powiedzieliśmy że to dla nas nie problem, wręcz przeciwnie bardzo nas kręci jak ktoś na nas patrzy w czasie seksu. Wstaję a Ty klękasz przede mną i robisz mi loda, mój penis jest strasznie twardy z podniecenia. Pytasz gospodarza czy ma jakiś koc a jak tak to czy by mógł go rozłożyć, oczywiście szybko po niego idzie i go rozkłada.
Inni pytają czy mogą również zdjąć z siebie ubrania i walić sobie konia patrząc na nas. Mówimy że oczywiście, dodajemy że jeżeli któryś ma ochotę to może nas dotykać.
Kładę się na kocu, a Ty kucasz na czworaka koło mnie i robisz mi loda wypinając przy tym tyłek, faceci podchodzą o dają Ci klapsy, drugą ręką waląc sobie konia. Zaczynają odchylać Ci majtki i dotykać Twojej mokrej cipki, delikatnie wkładając do niej palce, masują też Twój odbyt, jeden delikatnie porobuje włożyć w niego palec, nie wie czy się na to zgodzisz, nagle mówisz że to uwielbiasz i bardzo się cieszysz że wkoncu się na to któryś zdecydował.
Daje propozycję że może zamiast tylko patrzeć może chcą się do nas aktywnie przyłączyć, Ty mówisz że to super pomysł oni są zaskoczeni ale bardzo podnieceni tym pomysłem, widać że ich kutasy zaraz eksplodują.
Okrążają Cię w koło, a Ty robisz loda każdemu po kolei ja pytam czy też mogę spróbować i Ci pomóc, oni się na to godzą.
Jak już są mocno napaleni pytają w jakiej pozycji chcesz zacząć, mówisz że uklękniesz na czworaka, łokcie położysz na kocu i mocno wypniesz dupkę a każdy po kolei będzie podchodził i chwilę Cię wyrucha a później zmiana.
Tak Cię to nakręci że śluz z cipki będzie kąpał aż na koc, ja powiem że szkoda żeby się to marnowało, położę się pod Tobą i będę zlizywał to co kapie a oni w tym czasie będą Cię ruchać.
Później jeden z nich powie czy może Ci wsadzić w dupkę, godzisz się, zaczyna wpychać Ci swojego kutasa, najpierw po malutku a później już wciśnie aż po same jajka, potrzyma tak chwilę w środku a w tym czasie ja mu wyliżę jądra. Znowu po kolei Cię ruchają, tylko teraz w dupkę. Jak już jesteś mocno rozluźniona proponują żeby wyruchać Cię na dwa albo i trzy kutasy. Jeden kładzie się na kocu a Ty wkładasz sobie jego penisa w dupkę, inny pochodzi kuca przed Tobą i rucha Twoją cipkę, kolejnych dwóch wkłada Ci penisy do buzi. Ten który Cię rucha w cipkę pyta czy chce mu wsadzić w jego dupsko, godzę się i wychodzi super pozycja z tego (mam nadzieję że potrafisz to sobie wyobrazić).
Każdy już jest tak mocno podniecony że zaraz będą strzelać jeden po drugim, prosisz aby znowu Cię wyruchali po kolei w dupsko i każdy spuścił się w środku. Tak robią, czujesz każdego pulsującego penisa w swojej dupci jak zalewa Cię ciepłą spermą, po orgazmie każdy który się spuści wkłada jeszcze mokrego penisa do Twojej buzi.
Na koniec proszę Cię abyś przykucnęła nademna i "wypierdziała" mi całą spermę do buzi, robisz tak. Mam jej całe usta, prosisz abym teraz się z Tobą przelizal, całujemy się, sperma wypływa nam z ust, leci Ci na cycki, masujesz się cała.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry