• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Bakterie się tak nie namnażają.
Proszę o potwierdzenie tego twierdzenia, chociażby w postaci artykułu medycznego, a najlepiej badaniami.

Po pierwsze włosy pod pachami nie powodują zwiększonego wydzielania potu. Po drugie nawet jak tych włosów nie ma, to pot również zostaje, ale na skórze. Więc to takie życzeniowe myślenie z tymi bakteriami.
W celu utrzymania higieny to trzeba się po prostu myć, oczywiście też nie przesadzając.

Ogólnie polecam się trochę doedukować w temacie - https://www.medonet.pl/zdrowie/zdro...ja--bedziesz-zaskoczony,artykul,31102224.html
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
@Lukas69


Istniejące naturalnie na skórze bakterie nie są chorobą. Fakt, że mogą powodować śmierdzenie, ale to dalej nie jest czymś powodującym choroby.

Brak owłosienia na pewno ułatwia mycie, czyli ułatwia higienę. ale umyć sintez da mając owłosienie, gdyby tak nie było, wszyscy by się wszędzie golili na łyso.

Ja nie lubię być całkiem goły pod pachami, bo mi wtedy bardzo łatwo pot płynie spod pachy, co mnie irytuje.

A jak już jesteśmy pod pachami, to ostatnio testuje dezodorant z Ałunu i jestem pozytywnie zaskoczony, jeśli nie robię nic wymagającego dużego wysiłku fiYznego, czyli dużego pocenia, to naprawdę niweluje zapach.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Czy wiesz w ogóle co to jest higiena? To nauka o życiu w zdrowiu.
Wytłumacz mi teraz - co ma wspólnego usuwanie włosów spod pach ze zdrowym trybem życia?
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
I jaki to ma związek?
Czytałeś w ogóle co się głównie przyczynia do rozwoju tej choroby?
Czynnikami predysponującymi są nadmierna potliwość i niska higiena osobista.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
I jaki to ma związek?
Czytałeś w ogóle co się głównie przyczynia do rozwoju tej choroby?
Depilacja pach jako sposób na uniknięcie rozwoju drobnoustrojów, które powodują przykry zapach (zwłaszcza latem) jest dla mnie kwestią higieny osobistej. Jeśli Ty masz inne podejście, ok, nie mam ochoty się z Tobą przekomarzać.
Chcesz to depiluj, nie chcesz to nie, to nie moja sprawa i nie mój problem.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Chcesz to depiluj, nie chcesz to nie, to nie moja sprawa i nie mój problem.
W punkt.

Depilacja pach jako sposób na uniknięcie rozwoju drobnoustrojów, które powodują przykry zapach (zwłaszcza latem) jest dla mnie kwestią higieny osobistej.
Jednak usuwanie owłosienia pod pachami nie ma nic wspólnego z higieną, ale wyłącznie z subiektywnym poczuciem komfortu i/lub estetyki.
To nie chodzi żadne przekomarzanie, tylko ustalenie stanu faktycznego. Higiena to dział nauki, a nie własne widzimisię.
Skoro nadal utrzymujesz, że usuwanie owłosienia spod pach jest kwestią higieny, to udowodnij to w postaci artykułów medycznych lub badań. Bez tego Twoje zdanie, to tylko subiektywna opinia bez żadnego związku z rzeczywistością.
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Korzystam z trymera - zostawiam około milimetra włosków na penisie, jądrach, odbycie, tyłku. Głównie dlatego, że robi się to bardzo szybko. Raz na jakiś czas użyję też kremu do depilacji, ale często gdzieś coś tak zostaje, oraz podrażniam sobie nim okolice odbytu.
Partnerka natomiast korzysta głównie z maszynek jednorazowych, więc goli na zero. Sam tego nie stosuje, bo nie ważne jak się staram zawsze wychodzą podrażnienia.
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Ja penisa jajka i okolice odbytu gole żyletka. Używam takiej z 5 ostrzami. Gdy bawię się dildo czy uprawiam seks analny to włoski mi przeszkadzają a i teraz przy noszeniu klatki jest dużo bardziej komfortowo gdy
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
ja zrobiłam depilacje laserem całego owłosienia bikini ale i tam co jakiś czas muszę to powtarzać ale skóra jest bardziej gładka niż po goleniu
Ile trwa zabieg? Ile serii? Boli? Ile czasu musi minąć zanim wróci się do zdrowia i pożegna podrażnienia? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ile trwa zabieg? Ile serii? Boli? Ile czasu musi minąć zanim wróci się do zdrowia i pożegna podrażnienia? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Sam zabieg na głębokie bikini to może łącznie 15 minut. Tylko trzeba go powtarzać. Najpierw z raz na miesiąc, póżniej rzadziej. U mnie ma być 5 zabiegów ogólnie, ale mam znajomą, która musiała mieć 8.
Co do bólu to na początku jest przyjemnie nawet to mizianie po cipce czy tyłku jednak po jakimś czasie jak się rozgrzeje to daje czadu i czujesz aż jak przypalanie. Ale nie wszystkich to dotyczy, jedna ze znajomych mówi, że ona nic nie czuje. Laserów jest też sporo różnych.
Ja po zabiegu nie mam podrażnień, ale czekasz na pierwszy efekt 2 tygodnie.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Sam zabieg na głębokie bikini to może łącznie 15 minut. Tylko trzeba go powtarzać. Najpierw z raz na miesiąc, póżniej rzadziej. U mnie ma być 5 zabiegów ogólnie, ale mam znajomą, która musiała mieć 8.
Co do bólu to na początku jest przyjemnie nawet to mizianie po cipce czy tyłku jednak po jakimś czasie jak się rozgrzeje to daje czadu i czujesz aż jak przypalanie. Ale nie wszystkich to dotyczy, jedna ze znajomych mówi, że ona nic nie czuje. Laserów jest też sporo różnych.
Ja po zabiegu nie mam podrażnień, ale czekasz na pierwszy efekt 2 tygodnie.
Wow, dziękuje za obszerną odpowiedzieć, dobrze wiedzieć. Dzięki za pomoc :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry