• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Goła myszka czy fryzurka? :)

Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Oczywiście wydepilowane na zero i z przodu i z tyłu bo nie wyobrażam sobie w pozycji od tyłu oglądać włosy posklejane w rowku 😁
 
Mężczyzna

Mich_24

Cichy Podglądacz
Ogolona/wydepilowana myszka jest jak najbardziej ok, ale nie zgodzę się że zarost jest tylko dla moherów. Dobrze zadbana fryzurka potrafi nieźle przyciągnąć oko. Gorzej jeśli włoski dopiero co odrosły, wtedy podrażnienia na ustach i nie tylko gwarantowane.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Drobna fryzurka ok jak jakiś paseczek czy wzorek innej maści ale z krótkim włoskiem.
Żadnego buszu.
Sam się gole dla wygody, i nie ukrywam ja uwielbiam brać całą myszkę w usta, czasami aż tak zachłannie za dużo ale mega mnie to kręci gdy mogę tak lizać namiętnie widząc zamglone oczy partnerki 🤤🤤😁 taaak zdecydowanie wygolona, ewentualnie drobny wzorek 🤪😈
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Od kiedy znajoma miała wielgachny problem spowodowany małym, wrośniętym włoskiem poddałam się głębokiej laserowej depilacji bikini. Jeszcze kilka sesji mi zostało, ale efekty już mam i jestem zachwycona.
Zawsze chciałam mieć mały paseczek z przodu, ale niestety efekt końcowy nigdy mi się nie podobał i dlatego wszystko poszło pod laser.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
U mnie najczesciej jest wszystko wygolone na zero. I cipka i tyłek. Lubie też kilkudniowy zarost na niej. Buszu i łoniakom mówię nie. Pasek kiedyś robiłam ale to za dużo pierdolenia z nim :)
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
U mnie najczesciej jest wszystko wygolone na zero. I cipka i tyłek. Lubie też kilkudniowy zarost na niej. Buszu i łoniakom mówię nie. Pasek kiedyś robiłam ale to za dużo pierdolenia z nim :)
Może kilkudniowy zarost przed lustrem i fajnie wygląda ale w użyciu to jak szczotka 🤭
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry