• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głębokie gardło

Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Witam mam na imię Marta jestem tu nowa . Chciałam powiedzieć że strasznie kręci mnie głębokie gardło, facefuck . Czy myślicie że to normalne?
Moja żona to uwielbia i przyznam, że chyba najmocniej mnie to jara. A dokładnie właśnie facefuck, że dosłownie ją rżnę w buzię. Ona leży na plecach i ma trochę wyżej głowę a ja mam ją między nogami i ją rucham w buzię. Ona tak to uwielbia, że zawsze tak dochodzi. Najbardziej jak tak mocno, że w gardło aż rucham, a ona się krztusi i dławi, piękny dźwięk :)) no i oczywiście wytrysk do buzi albo na twarz. Kocham to, ona też 🤤
Często to trwa bardzo długo, bo nawet jak dojdziemy to dalej ją rucham i ona jest cała od spermy i łez i się jaramy jeszcze bardziej. Nasz rekord to prawie godzina takiego ruchania w gardło ;)
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Witam mam na imię Marta jestem tu nowa . Chciałam powiedzieć że strasznie kręci mnie głębokie gardło, facefuck . Czy myślicie że to normalne?
A odpowiadając na Twoje pytanie, pytaniem co prawda, ale dlaczego miałoby to być nienormalne?
To są indywidualne preferencje i upodobania. A to o czym mowa, to jest najnormalniejsza rzecz.
Nienormalne to jest na przykład krzywdzenie zwierząt i z tym się chyba każdy normalny człowiek zgodzi.
Także głębokiego gardła życzę i orgazmów podczas facefackingu, tak jak moja żonka 😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Głębokie gardło Fetysze i perwersje 14

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry