• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Forum, moderator.....`

Status
Zamknięty.

gonia

Erotoman
Chciałabym znac wasze zdanie na temat forum i moj bo wiecie spotkalam sie z paroma zdaniami np. ze powinnam poddac sie do dymisji (oczywiscie tego nie zrobie GOD nie miałby z kim wina pod samem pic) ale chodzi o to że pewne osoby maja zastrzezenia co do forum i mojego moderowania:

Jak tak dalej pójdzie to trzeba się bedzie podac do dymisji :lol: :D :)
biorac pod uwage emotki wezme to jako zart :>

Dyscyplina dyscypliną, ale nie można też doprowadzić do przesady w drugą stronę, czyli do obozu koncentracyjnego.

czy ja robie z forum taki oboz?

Forum powinno mieć zespół moderujący i pewien system, o który by się opierało przy jego zarządzaniu. Dla przykładu: powołanych jest kilku moderatorów oraz administrator. Moderatorzy wraz z administratorem wymieniają się poglądami na specjalnie założonym, niewidocznym dla zwykłych użytkowników dziale forum, w którym zgłaszają uwagi na temat użytkowników a administrator "doczepia" do danego użytkownika rangę załóżmy "Ostrzeżenie: 1" jeżeli za dużo offtopickuje, po uzyskaniu 3 ostrzeżeń banik na tydzień, potem znów 3 ostrzeżenia i jeżeli dalej offtopuje to banik na dwa tygodnie a potem no mercy ban na wieki wieków amen lub do odwołania.

czy taki "rygor"z tymi banami jest nam potrzebny?? To troszke bezsensu bo po to jest dział off topic zeby pisac luzne tematy :) A co do wiekszej ilosci moderatorow nie wiem po co by byli w sumie ja nie mam az tak duzo "srzatania" bo od tego jestem a nie od wprowadzania jakiejs dyscypliny nie trzeba tego tu robic jestesmy w wiekszosci "dorosłymi" ;) ludzmi i wiemy co piszemy kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je napisac...

Dodatkowo można utworzyć kategorię forum, w której nie można pisać, ale można zobaczyć wyrzucone offtopicki (poszczególne posty zostaną przenoszone do "Kosza" i tam można się im przyjrzeć przez 24 godziny [włączona opcja automatycznego kasowania danej kategorii co 24 godziny]) itp.

jak dla mnie wprowadzanie takich dziwnych zasad jest nam zbedne no ale zobaczymy co wy powiecie na ten temat jeszcze nie gadałam z GODem o tym chciałam poznac wasze zdani rowniez :)

Ej... zauważyliście to samo co ja? chyba coraz więcej osób zaczyna dyskutować z pania moderator... ba! posunę się dalej... chyba od paru osób czuć nutkę antypatii dla naszej forumowej pani... ale tylko nutkę ;)
nie chce mi sie znowu isc wieszac ;) chce poznac wasze zdanie czy tak jest jezeli tak to trudno yje sie dalej ;) ja wiem ze kasiulla mnie juz nie kocha ale ktos wiecej hehe? ;)

Koszałek Opałek napisał:
W sumie gdybym ja tutaj się zabrał do moderowania to by na początku było czuć żelazną rękę i laboratoryjny porządek ale potem ludzie by się przyzwyczaili i sami zaczęliby po sobie sprzątać, ba, w sumie nie musieliby sprzątać bo dobrze by wiedzieli czego nie robić :p (tak jak na forum, które moderuję z paroma innymi osobami bardzo rzetelnie).
moze chcecie koszałka na moderatora, jezeli ja mam jakies zdanie to jestem na NIE nie chciałabym tu obozu koncetracyjnego :lol:


Tak wiec czy to wszystko jest nam potrzebne prosze pisac swoje uwagi na ten temat w ogole co uwazacie moze chcecie cos zmienic moze system koszałka by sie wam spodobał? ;)

I jeszcze małe sprostowanie

Gonia przypadkiem nie poczułaś "władzy" po uzyskaniu tego moderatora? Bo mnie się wydaje, że tak
Nie poczułam władzy bo gdyby tak bylo Twoich postow by dawno juz nie było ;)

No i wyraszam sobie tego typow tekstow
Jak jakaś małpa
jezeli ktos ma mnie zamiar obrazac to poprosze na PW takie teksty ewentualnie jesli ktos uwaza ze sie czpeiam to nech sie mnie poczepia a nie wyzywa....



Coz zauwazyłam ze GOD juz wyraził swoje zdanie co do panowania zasad koszałka ale zobaczymy co wy na to powiecie :

Pozdrawiam i chciałabym napisac ze ten post nie jest w jakis zadenobrazliwi dla kogokolwiek chce po prostu poznac wasze zdanie...
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Widzę Gonia masz problemy z kojarzeniem faktów.
czy ja robie z forum taki oboz?
Nie chodziło mi o Ciebie jeno ogólnie pisałem do postu kolorowego, bo on ewidentnie chce tutaj obóz zrobić :p .


Nie jestem zamordystą, ponadto Gonia, nie piszę, że tak ma być, jak Ty to piszesz, tylko daję propozycje, więc znów masz problem z przyswajaniem treści (założę się, że szybko czytasz a tymsamym mało rozumiesz co czytasz - ogólny problem ludzi z "zaletą" szybkiego czytania).

Niestety, mam inny pogląd na temat wyglądu forum - osobiście uważam, że powinno być ono bardziej przejrzyste, a dany temat powinien trzymać się swojego toru, co coraz częściej trudno jest utrzymać... (nie tylko ja zwracam uwagę na przejrzystość i estetykę wątków). Nie chcę żadnego śmierdzącego morderatora, nie walczę o to jak tutaj coponiektórzy mnie osądzają (nie będę wytykał palcem) po prostu lubię zrzędzić, mam do tego prawo..
gonia napisał:
kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je napisac...
Skoro GOD lubi śmietnik, ja się wpierdalać w jego podwórko więcej nie będę. EOT.
 

gonia

Erotoman
Koszałek Opałek napisał:
Widzę Gonia masz problemy z kojarzeniem faktów.
nie nie to Ty masz chyba taki problem


Nie jestem zamordystą, ponadto Gonia, nie piszę, że tak ma być, jak Ty to piszesz, tylko daję propozycje, więc znów masz problem z przyswajaniem treści (założę się, że szybko czytasz a tymsamym mało rozumiesz co czytasz - ogólny problem ludzi z "zaletą" szybkiego czytania).

Słuchaj potrafie czytac i rozumiec w przeciwienstwie do Ciebie


Niestety, mam inny pogląd na temat wyglądu forum - osobiście uważam, że powinno być ono bardziej przejrzyste, a dany temat powinien trzymać się swojego toru, co coraz częściej trudno jest utrzymać... (nie tylko ja zwracam uwagę na przejrzystość i estetykę wątków). Nie chcę żadnego śmierdzącego morderatora, nie walczę o to jak tutaj coponiektórzy mnie osądzają (nie będę wytykał palcem) po prostu lubię zrzędzić, mam do tego prawo..
Twoje poglady sa żałosne tak jak Ty potrafisz Tylko obrazac innych
oh jaki Ty wspaniały jestes


Skoro GOD lubi śmietnik, ja się wpierdalać w jego podwórko więcej nie będę. EOT.

i wyrazajs ie bo pokazujesz jaki to wysoki poziom kultury masz
jezeli ci sie tutaj nie podoba to idz sobie na inne forum[/b]
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Twoje poglady sa żałosne tak jak Ty potrafisz Tylko obrazac innych
oh jaki Ty wspaniały jestes
Akurat w tym poście nie napisałem nic złośliwego o Tobie, 'droga' goniu.



GOD - skasuj mojego usera plz, łatwiej mi będzie tutaj nie zaglądać.
 

sezam

Cichy Podglądacz
Napiszę tak że to nie jest jedyne forum na którym piszę ale jedyne na którym jest taki porządek i miła atmosfera mimo tej kłótni.
 

gonia

Erotoman
sezam napisał:
Napiszę tak że to nie jest jedyne forum na którym piszę ale jedyne na którym jest taki porządek i miła atmosfera mimo tej kłótni.
to nie klotnia tylko wymiana zdan :)
miło ze tak uwazasz :)
 

sezam

Cichy Podglądacz
Przepraszam wymiana zdań. Masz racje.

Bycie Moderatorm wcale nie jest takie proste i łatwe ja nim nie jestem i nie chce być. Choć na moich stronach www. (gdzie sobie piszę ) mogę być ale po co tak mi jest dobrze wchodzę wychodzę coś skrobne szybkiego. Zresztą tam gdzie pisze jest niebezpiecznie być kim kolwiek bo niestety jestem takim małym >>> komputerowcem(tylko tycim malutkim). A namierzają nas nie miłosiernie.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
mi sie także podoba :) potrzebne sa na forum różne dziwaki, żeby było ciekawie- wiec nie kasujcie Koszałka :p
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
dopiero zajrzałam w mój ukochany temat którym nie zdążyłam się dlugo nacieszyć! Chamy! zamknęliście mi go chlip chlip :cry: :cry: :cry:

8)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Napisze tyle:
-jest miła atmosfera, mimo powtarzających się konfliktów,
-gdyby nie pisało moderator-gonia to bym nie zauważył, że mamy jakiegoś moda.
-zupełnie nie wiem jak może to wygladać ze strony Goni, ale widze tylko kosmetyczne zmiany jak zamykanie tematów.
-żelazna pięść Koszałko zgniotła by zachwalany klimat tego miejsca.

Dobrze jest i niech tak zostanie :) :D .
Nie jest nawet lepiej niż dobrze.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ja też uważam że jest fajnie, kameralnie - jednym słowem okey :) Zmiany niewielkie i powolutku nie są złe ale rewolucji jestem przeciwnikiem :wink:
 

gonia

Erotoman
Inżynier napisał:
Napisze tyle:
-jest miła atmosfera, mimo powtarzających się konfliktów,
-gdyby nie pisało moderator-gonia to bym nie zauważył, że mamy jakiegoś moda.
-zupełnie nie wiem jak może to wygladać ze strony Goni, ale widze tylko kosmetyczne zmiany jak zamykanie tematów.-żelazna pięść Koszałko zgniotła by zachwalany klimat tego miejsca.

Dobrze jest i niech tak zostanie :) :D .
Nie jest nawet lepiej niż dobrze.
usuwanie :) nie wiem czy zauwazyłes wczesniej były az dwie strony w off topicu zmiejszyłam to ale widze ze znowu sie powieksza :)
w sumie nie mam nic wiecej do roboty jak usuwanie, zamykanie czy przenoszenie :)

kasiulla to nie ja :D
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Poprawka:
T-e f-o-r-u-m j-e-s-t z-a-j-e-f-a-j-n-e. Przestańcie się czepiać Goni bo jeszcze nie zauważyłem powodu. Teksty typu "Gonia czuje się ważna bo jest modem" wogóle nie maja sensu. Gdyby nie pisalo, ze to gonia jest moderatorem to bym myślał, ze jest nim zazdrosny Koszałek.

Zauważyłem, że wszystkie offtopy biorą się z ciągłej awantury. Było już Kolorowy-Kasiulla, teraz jest Kolorowy,Koszałek-Gonia. A powodów brak. W obu przypadkach dziewczęta pierwsze "zmądrzewały" i przerywały tę bezsensowną farsę. To nie ma sensu! O co sie plujecie? Tu jest burdel. Burdel to przedewszystkim ciagły krzyk, ze jest burdel. A w dalsdzej kolejności luźna atmosefera. Stąd opinia "tu jest fajnie" - nie tylko moja. Kazdy kto wchodzi jako nowy użytkownik mówi to samo, dlatego ma tak zostać.
 

SETH

Podrywacz
Ja tam żadnych zastrzeżeń nie mam. Z przyjemnością wracam na to forum jak tylko znajduje czas. Fajni ludzie, fajny klimat, fajne klimaty, fajny moderator :p , ogólnie wszystko fajnie, prócz wyzywania się nawzajem.
 

gonia

Erotoman
SETH napisał:
Ja tam żadnych zastrzeżeń nie mam. Z przyjemnością wracam na to forum jak tylko znajduje czas. Fajni ludzie, fajny klimat, fajne klimaty, fajny moderator :p , ogólnie wszystko fajnie, prócz wyzywania się nawzajem.
nikt tu sie nie wyzywa no moze troszke ale tylko tyci tyci przynajmniej jest ciekawiej i jest sie z czego posmiac ;)
 

SETH

Podrywacz
Ale niekiedy Goniu jest to denerwujące, kiedy czytam sobie jakiś wątek, widzę sensowne odpowiedzi do połowy strony, a potem jest tylko 'wyzywanie' się między sobą, a prawdziwy problem poruszony w temacie gdzieś zanika..
 

gonia

Erotoman
SETH napisał:
Ale niekiedy Goniu jest to denerwujące, kiedy czytam sobie jakiś wątek, widzę sensowne odpowiedzi do połowy strony, a potem jest tylko 'wyzywanie' się między sobą, a prawdziwy problem poruszony w temacie gdzieś zanika..
coz nigdy nie bedzie tak jak chcemy zeby było ale jezeli ci to cos da to postaram sie to zmienic a w ogole sprzatam teraz na forum wiec troszke takich postow zniknie :)
 

SETH

Podrywacz
Oki doki. Byłoby naprawdę fajnie, gdyby tak często tematy nie były zaśmiecane.

W sumie pamiętaj Goniu, że Ty tu jesteś Boginią (bo GOD jest Bogiem :p ) i to, że komuś skasujesz posta, bo wykroczył poza regulamin, to żadna tragedia nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry