• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz stóp a seks

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Sam fetysz stóp to może nie...ale jako gra wstępna...np.pocieranie kutasa stópką w pończochach i jak jeszcze paznokcie czerwone :mad:
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Jeśli już trafi mi się partnerka, nie zapomnę jej zapytać, gdzie ma łaskotki. Dzięki za ostrzeżenie! :) A branie w dłonie boczków czy też tulenie się do nich też jest dla Twojego partnera "haram", czy na to mu pozwalasz?
Wtedy to jest reakcja i mina kota na ostatnich bateriach cierpliwości zanim kot spieprzy czy podrapie czy pogryzie. Wlepione oczy, uszy po sobie, nastroszone futerko i uderzający w powierzchnię ogon: Ej, Ty! Uważaj dwunogi!

Czyt. Cisza przed burzą i grzmotami. Ostatnie pokłady cierpliwości. Nawet jak mnie delikatnie przejedzie opuszkami palców jak Patrick- Jennifer to się wzdrygam.
 
Mężczyzna

Shiro

Nowicjusz
Wtedy to jest reakcja i mina kota na ostatnich bateriach cierpliwości zanim kot spieprzy czy podrapie czy pogryzie. Wlepione oczy, uszy po sobie, nastroszone futerko i uderzający w powierzchnię ogon: Ej, Ty! Uważaj dwunogi!

Czyt. Cisza przed burzą i grzmotami. Ostatnei pokłady cierpliwości. Nawet jak mnie delikatnie przejedzie opuszkami palców jak Patrick- Jennifer to się wzdrygam.
aż mnie z zimna otrzepało jak to czytałem
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Wtedy to jest reakcja i mina kota na ostatnich bateriach cierpliwości zanim kot spieprzy czy podrapie czy pogryzie. Wlepione oczy, uszy po sobie, nastroszone futerko i uderzający w powierzchnię ogon: Ej, Ty! Uważaj dwunogi!

Czyt. Cisza przed burzą i grzmotami. Ostatnie pokłady cierpliwości. Nawet jak mnie delikatnie przejedzie opuszkami palców jak Patrick- Jennifer to się wzdrygam.
A plecki smyrać może? Pośladki? Bo jak nie, to mu ciut współczuję
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry