• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Feromony na podryw

Mężczyzna

Oblivion

Cichy Podglądacz
Cześć. Wszyscy tutaj rozmawiają o poważnych tematach .Może porozmawiamy tutaj na coś lekkiego, niezobowiązującego? Czy możecie polecić jakieś dobre feromony na podryw? Nie chcę kupować jakiejś wody perfumowanej z allegro ale jednoczesnie nie mam 500 zł aby kupować jedną buteleczkę ;)
Poza tym jakie najlepiej sprawdzają się w klubie a jakie na wieczór?

Jakiś czas temu wyczytałem że Pożądanie to nic innego, jak zespół biochemicznych reakcji w mózgu. Możesz je wywołać odpowiednim zapachem, dotykiem, muzyką lub światłem. .
Jakie purfumy tak więc mogą się podobać?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie jestem pewny czy tego juz nie było na forum, ale jestem ciekaw. Z tym, że nie ma to byc giełda perfum, tylko konkretne sprawdzone feromony. Jeżeli takowe w ogóle istnieją:unsure:
 
Mężczyzna

Antpes

Cichy Podglądacz
Feromony nie sprawią,ze ktoś od razu stanie się mistrzem podrywu bo na skuteczny podryw składa się bardzo wiele różnych czynników ale sprawią,że druga osoba będzie Cię widziała w lepszym świetle tak więc pierwszy kontakt jeset skuteczny. Sam przetestowałem kilka feromonów.Tych tanich faktycznie nie warto jest kupować bo nie zawierają nic ale takie na przykład Pheromone essence mają w sobie androstenon oraz androsterol czyli substancje, które odpowiadają za przyciąganie.Z tym,że jest to już koszt 120 zł za 7 ml ale jeśli chcesz wypróbować sobie coś co będzie miało jakiekolwiek działanie to tylko to.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Feromony nie sprawią,ze ktoś od razu stanie się mistrzem podrywu bo na skuteczny podryw składa się bardzo wiele różnych czynników ale sprawią,że druga osoba będzie Cię widziała w lepszym świetle tak więc pierwszy kontakt jeset skuteczny. Sam przetestowałem kilka feromonów.Tych tanich faktycznie nie warto jest kupować bo nie zawierają nic ale takie na przykład Pheromone essence mają w sobie androstenon oraz androsterol czyli substancje, które odpowiadają za przyciąganie.Z tym,że jest to już koszt 120 zł za 7 ml ale jeśli chcesz wypróbować sobie coś co będzie miało jakiekolwiek działanie to tylko to.
Dzieki za info.
 
Mężczyzna

Antpes

Cichy Podglądacz
Z tego co wiem to mozńa. Chłopaki na forum, na którym dowiedziałem się o tym własnie feromonach radzili sobie aby je mieszać ale ja osobiście używam kropelkę na szyi i to wystarczy. Tak więc używasz dowolnie. Nie trzeba tego dużo, wręcz nie powinno się z tym przesadzić.
Są do kupienia w sklepach internetowych. Pheromone essence znajdziesz również na allegro.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Wątpie czy to działa. Już lepiej działa elegancka, schludna, czysta, wyorasowana koszula, zegarek, ładne perfumy. Zamiast tego niech facet będzie pewny siebie, szczery, wrażliwy, czuły, a w podchodach delikatnie nieśmiały. Ta mieszanka działa na mnie najbardziej.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
niech facet będzie pewny siebie, szczery, wrażliwy, czuły, a w podchodach delikatnie nieśmiały
Jak pogodzić bycie pewnym siebie z byciem delikatnie nieśmiałym?

Bycie czułym i wrażliwym również może być trudno pogodzić z byciem pewnym siebie.
A co, jeśli facet jest nieśmiały i pozbawiony pewności siebie i widać, że trzeba mu ją podbić - czy wtedy go ośmielasz? Czy gdy facet, który Ci się podoba, ma niską samoocenę, to starasz się mu ją poprawić?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Feromony Związki 5
X Feromony czy ktoś kiedyś próbował takiego podrywu Akcesoria erotyczne 7
A Najlepsze feromony Porady seksualne 10
A Feromony męskie Porady seksualne 5
T Feromony... Akcesoria erotyczne 36

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry