• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazjowaliście kiedys o swoim byłym/obecnym nauczycielu?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Kurczę, głupia sprawa, ale jarałem się okrutnie nauczycielką już pod koniec podstawówki... Tak teraz sięgając wstecz to mogła być ze 30 lat starsza.
I uzmyslawiam sobie, że nie podobała mi się z urody ale podniecała mnie jej wladczosc, była wyniosłą, silną kobietą. Kurczę, fajna była...
 
Mężczyzna

Kamyk55

Nowicjusz
A jak dokładnie wyglądała? Sam chętnie bym poznał
Myślę że miała około 165 wzrostu , miala ładną buzię i oczy , makijaż na jakieś grubsze szkolne uroczystości, piersi średniej wielkości ,pupcia okrągła ładnie się odznaczała , moim zdaniem najlepiej jej było w brązowych włosach miała je krótkie max do ramion , sympatyczna ,prawie cały czas uśmiechnięta ,na lekcjach rozmawiała z nami normalnie atmosfera była luźna , padały różne żarty i głupie teksty jak to w średniej szkole, ale nie robiła z tego tytułu żadnych afer , obracała to w żart albo nie komentowała tego .
Nigdy nie zapomnę zakończenia roku szkolnego w drugiej klasie jak wpadła w skórzanej mini i białej koszuli wszyscy za nią wodzili wzrokiem wtedy , na ogół ubierała się normalnie rzadko prowokowała ubiorem raczej tak jak wspomniałem przy uroczystościach tak bardziej ,, odświętne" się ubierała. Pozdrowienia dla Pani Joanny 😁😊
 

Kogucik69

Podrywacz
W podstawówce miałem Mega okrągłą nauczycielkę od angielskiego 🥵 w gimnazjum miałem biuściastą nauczycielkę od angielskiego a na studiach kręciła mnie też od angielskiego za to że smukła szyja ❤️❤️
 
Mężczyzna

Apocominick

Cichy Podglądacz
Na studiach młoda pani doktor, miała z nami ćwiczenia. Nic z nich nie pamiętam ale panią doktor pamiętam bardzo dobrze, żadna nauczycielka nie miała takich nóg i takiego uśmiechu
Brzmi jak opis naszej Pani dr. Najlepsze nogi ever, dodatkowo wyeksponowane przez bardzo krótkie mini i szpilki. Bywało, że strój miała wręcz nieprzyzwoity. Do tego perfumy zdecydowanie na wieczór a nie na dzień, a czasem to wręcz można było odnieść wrażenie, że pachniało od niej seksem.. W dniach kiedy miała bardzo krótkie mini, jak siedziała, można było czasem dojrzeć jakie ma majtki. Potem z kumplami wymienialiśmy się między sobą spostrzeżeniami.. "dzisiaj niebieskie", "dziś białe", itp. Najlepiej było jak raz na laborkach w tak krótkiej mini kucała przy statywie.. do końca dnia mieliśmy o czym gadać z kumplami ;)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Siedząc w pierwszej ławce zrzucałem coś na pod)ogę i z pod ławki patrzyłem na majteczki pani wychowawczyni. Z boku majtek wystawały jej włosy łonowe , pierwszy raz kiedy je zobaczyłem spuściłem się w majtki :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedyś na koloniach miałem młodziutką , śliczną wychowawczynię , która mnie bardzo podniecała.
Wpadłem na chytry plan i najpierw nadymiłem w sypialni papierosem i wiedząc , że zaraz przyjdzie bo poczuje dym , po czym masturbowałem się leżąc golutki na łóżku , udając że jestem tak zajęty , że nie widzę , że weszła i się przygląda.
Dopiero kiedy wytrysnąłem udałem spłoszonego , że niby ją właśnie zobaczyłem :)
Mega 🔥
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Pani od rosyjskiego w 8 kl.podstawowki, jej długie nogi założone jedna na drugą i zmiana nóg jak w "Nagim Instynkcie"🥵
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
W szkole żeńskiej nie było wielu mężczyzn, ale młodzi nauczyciele to nam akurat dopisali. My nawet grupowo o nich fantazjowałyśmy, o zabawnym panu od historii, wysokim i przystojnym panu dyrektorze i jego gabinecie czy o panu od etyki i tym przeszywającym spojrzeniu.
Jednej dziewczynie się nawet powiodło i po zakończeniu liceum związała się z panem od geografii, ale były plotki, że coś tam się działo już wcześniej.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
A tak, oczywiście. Młode nauczycielki działały na młodą wyobraźnię. A że wówczas jeszcze nawet nagiej kobiety się nie widziało, to wyobraźnia pracowała mocno.
 
Mężczyzna

Przypalove

Cichy Podglądacz
Przyznaję, że w liceum na lekcji dyskretnie doprowadziłem się do orgazmu pod ławką przez spodnie, bo pani od matmy założyła ładne podkolanówki. Fakt, że to była straszna sucz, której cała klasa nie znosiła jakoś potęgował wrażenia 😅Nie mam pojęcia jak mi się to udało.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
U nas był swieżo po szkole. A jaki wygadany. Do każdej coś powiedział.
Nasz uczył się angielskiego przed wyjazdem do stanów. Puszczał piosenki i je śpiewał. Jak padły słowa - Would you go to bed with me? To wszystkie myślałyśmy dokładnie o tym samym...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
O nauczycielkach owszem, zdarzyło mi się fantazjować.
Np. o gimnazjalnych anglistkach i biolożce, również gimnazjalnej.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry