• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

emrronn

Cichy Podglądacz
Trójkąt z dwiema kobietami i udział w orgi typu gangbang gdzie kobieta była by słodka i typ takiej niewinnej a była by ostro rżnięta bez żadnych hamulców zabezpieczeń itp jedna z fantazji też trojkat matka córka, lub siostry
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Seks Praktykant
Marzy mi się z 5 kobiet z wypiętymi tyłkami, które tylko czekają na test mojego kutasa ;-) moja nowa fantazja…
Super fantazja, 5 wypiętych lasek. Chyba zakręciło by mi się w głowie od nadmiaru piękna :p

Moja: Wylizać tyłek nieznajomej kobiecie. Jestem bardzo ciekawy wspólnych emocji wtedy. Zdecydowanie do spełnienia.
Nie pogardziłbym też kilkoma wypiętymi tyłkami, czekającymi w kolejce ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Super fantazja, 5 wypiętych lasek. Chyba zakręciło by mi się w głowie od nadmiaru piękna :p

Moja: Wylizać tyłek nieznajomej kobiecie. Jestem bardzo ciekawy wspólnych emocji wtedy. Zdecydowanie do spełnienia.
Nie pogardziłbym też kilkoma wypiętymi tyłkami, czekającymi w kolejce ;)
Super fantazja, pięć wypiętych lasek i wylizać tyłek każdej po kolei 😋👅
Na przykład tak
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Moja fantazja to być wylizywaczem cipki swojej przyjaciółki, ktora jak ma ochotę to dzwoni po mnie bym przyjechał i zrobił jej dobrze wtedy kiedy tylko ma na to ochotę
 
Mężczyzna

Cichy1993

Cichy Podglądacz
My z Żoną w saunie i ktoś ją delikatnie dotyka i podkręca, i wiedzę że bardzo ją to podnieca a później robi się bardziej pikantnie.
 
Mężczyzna

loopin997

Cichy Podglądacz
Mi się marzy sex z moją szefową, ma 57 lat, z figury jak 20, ma z 1000 zabiegów na twarz, na szyję, złote nici, itp.
 
Kobieta

Milagross69

Cichy Podglądacz
Dzisiaj miałam kontrolę policyjną i jakoś nigdy wcześniej o tym nie myślałam ale gdy pan policjant kazał mi trzymać ręce na kierownicy bardzo stanowczym tonem to jakoś nagle w mojej głowie się pojawiło dużo różnych scenariuszy, które mogłyby się wydarzyć 😃 jeszcze mieszkam w kraju niemieckojęzycznym więc to pouczenie o przekroczeniu dozwolonej prędkości jakoś dodatkowo mnie podjarało
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dzisiaj miałam kontrolę policyjną i jakoś nigdy wcześniej o tym nie myślałam ale gdy pan policjant kazał mi trzymać ręce na kierownicy bardzo stanowczym tonem to jakoś nagle w mojej głowie się pojawiło dużo różnych scenariuszy, które mogłyby się wydarzyć 😃 jeszcze mieszkam w kraju niemieckojęzycznym więc to pouczenie o przekroczeniu dozwolonej prędkości jakoś dodatkowo mnie podjarało
Tam nawet kocham cię, brzmi jakoś dziwnie, ale niektóre może istotnie ekscytowac
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Dzisiaj miałam kontrolę policyjną i jakoś nigdy wcześniej o tym nie myślałam ale gdy pan policjant kazał mi trzymać ręce na kierownicy bardzo stanowczym tonem to jakoś nagle w mojej głowie się pojawiło dużo różnych scenariuszy, które mogłyby się wydarzyć 😃 jeszcze mieszkam w kraju niemieckojęzycznym więc to pouczenie o przekroczeniu dozwolonej prędkości jakoś dodatkowo mnie podjarało
Każde słowo po niemiecki brzmi jak rozkaz rozstrzelania, to może działać podniecająco.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry