• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Wysokix29

Cichy Podglądacz
Główna fantazja, która już od dłuższego czasu za mną chodzi to trójkąt 2m 1k, a następnie może 3m 1k...
 
Mężczyzna

Czarnyd

Cichy Podglądacz
Ja mam fantazje żeby zostać nakrytym podczas seksu przez inną kobietę albo po prostu żeby patrzyła jak to robimy. Może to dziwne ale chciałbym żeby jakaś kobieta była i to oglądała. Przy okazji może się sama zabawiać
 
Mężczyzna

dragon33

Cichy Podglądacz
1. Seks z starszą dojrzałą kobietą.
2. Sex analny, gdzie tutaj nie ważne czy to będzie tyłek kobiety czy mężczyzny 😁
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Witam ,marzy mi się i podnieca mnie to
Chciał bym żeby kobieta robiła mi loda na dworze i ktoś z ukrycia by nas podglądał zawsze mnie to kręciło,to taka moja fantazja i chciał bym uprawiać sex z dwiema kobietami na raz najlepiej starszymi ode mnie o 5,8 lat ja mam 42 i cały czas mnie to kreci Czy to dziwne?
 
Mężczyzna

Mlodymasazysta94

Cichy Podglądacz
Witam ,marzy mi się i podnieca mnie to
Chciał bym żeby kobieta robiła mi loda na dworze i ktoś z ukrycia by nas podglądał zawsze mnie to kręciło,to taka moja fantazja i chciał bym uprawiać sex z dwiema kobietami na raz najlepiej starszymi ode mnie o 5,8 lat ja mam 42 i cały czas mnie to kreci Czy to dziwne?
Szczerze dla mnie to normalne. Też mam fantazję która Jeszcze nie spełniłem a chciałbym zostać zbadany przez pielęgniarkę (Roleplay) odgrywanie roli
 
Mężczyzna

MrFabian12

Nowicjusz
BDSM gdzie jestem uległy, facet wsadza mi w dupe a ja jednocześnie liże cipke kobiecie lub liże innemu fiuta, oraz chciałbym pić siki z ich penisów
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry