• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facesitting . Czy lubicie takie zabawy . Pytanie do Panów jak i do Pań

Facesitting

  • Facesitting

    Votes: 29 100,0%
  • Facesitting

    Votes: 14 48,3%

  • Total voters
    29
C

col. Greg

Guest
Facesitting w zasadzie nie może byc nudny, ale lubie gdy ona siadzie na mnie twarza zwrócona w kierunku nog i reguluje tempo udzerzajac w jajka z różna moca. Urocze tez są komendy typu: niżej, wyżej itp, i ponaglenie na razie stosuje dłon ale wyobrazcie sobie gorliwośc w ykonania gdybya zastosowala inne na rzedzie. wybor należy do niej. Proponuje spróbowac szczegolnie aniom, anuz.....
 
Mężczyzna

Janusz Majkowski

Cichy Podglądacz
Uwielbiam siadać na twarzy i nabijać się cipką na języczek. Mmmm 😋
xxMilo cześć - ja uwielbiam jak mi laska siada na twarzy gołą dupką i rozwartą cipką. mój jęzorek i dłonie mają super fajna robotę. Lubię na to patrzeć i czuć i wąchać,czasem z podniecenia paluszkiem dotykam kakaowego oczka w dupce laski.MMMMM to jest superrr pozycja. Zapraszm do popisania na takie i inne formy seksu. Serdecznie Cię pozdrawiam i zapraszam. Tadek (Tadek-7@o2.pl)
Uwielbiam siadać na twarzy i nabijać się cipką na języczek. Mmmm 😋
 

eros102

Nowicjusz
Facesitting to obowiązkowa pozycja przy zabawach erotycznych. Jest to niesamowite urozmaicenie gdy partnerka dociska swoją muszelkę patrząc w oczy. Na początku delikatnie muskając wargami o usta i języczek . Następnie dociskając wargi do ust i przesuwając się po nich, aż gdy traci kontrolę i całą sobą się dociska trzymając mnie za głowę i dociska się do moich ust a ja tracę oddech ale wiem że teraz nie mogę przestać i wciskam swój elastyczny języczek głęboko w cipkę i pieszczę ją wiedząc że zaraz dojdzie .
Facesitting gdy kobieta klęczy przodem do mnie jest super . 69 nie jest takie fajne
Ja lubię również siadać swoim partnerką na twarzy. Choć niestety mało, która lubi takie zabawy i preferują normalnego lodzika .
Choć czasami zdarzy się dziewczyna lubiąca eksperymentować i chce gdy leży ,nad nią uklęknąć włożyć jej kutasa do ust . To jest miłe uczucie patrząc w oczy i widzieć podniecenie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry