• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Eksperyment - popatrz, to nic nie kosztuje

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Eksperyment rozwija się, ale wpadłem na genialny pomysł :) szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałem :)
Dziś byłem bez gumowego giganta i postanowiłem wracać inną drogą, która okazała się strzałem w 10. Dobra komunikacja umożliwia mi dojazd do Uniwersytetu, a co za tym idzie wiele młodziutkich studentek jedzie razem ze mną ;)
Jutro profesor Saj zrobi epickie wejście i coś myślę, że eksperyment da wiele satysfakcji studentkom, które na nudnych wykładach będą fantazjowały o innym materiale :)
 
B

Basia

Guest
Saj przerażające jest to jak szukasz ofiar

u mnie rano to taki tłok w autobusie że i tak by nic nie było widać jedynie można by było poczuć coś wbijającego się w ciało ;p

- - - Zaktualizowano - - -

"Popatrzyła" to trochę za mało powiedziane jak czytam opis. Czy uważasz że (odwracając sytuację) było by ok gdyby facet rozmawiając ze swoją dziewczyną rozbierał wzrokiem jakąś cycatą panienkę bo ma większe cycki?

powiem tak ostatnio jechałam metrem z facetem i rozmawiałam z nim i patrzyłam po reakcjach ludzkich (akurat nie na przyrodzenie a na mojego kundla ukrytego w torbie co pisałam wyżej i nie powiem że nie skojarzyło mi się to z Sajem) co nie oznacza że w jakikolwiek sposób oderwałam się od tego z kim byłam i jedyne co zrobiłam to uśmiechnęłam się na kilka ludzkich reakcji.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby jakaś niechąco przyłożyła mi dłoń na udzie i zaczęła macać coraz wyżej albo ocierała się tyłkiem :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Grzecznie bym powiedział: Man's not hot :D
A tak na serio, gdyby jakaś nieumyślnie przechodziła obok i ręką lub tyłkiem muskała moje krocze to pewnie miałbym udany dzień :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Zawsze mogę się przesiąść do Twojego autobusu :) nie będziesz musiała mnie widzieć, ale po jakimś czasie sama poczujesz, że to właśnie ja :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Wieczorem szczegółowa relacja z kolejnego dnia eksperymentu - ciekawe doświadczenie zwłaszcza, że nie tylko młodziutka studenta przestraszyła się olbrzyma ale także kobieta 50+/60+ która często zerkała na mnie :)

- - - Zaktualizowano - - -

Eksperyment (środa):
Zdecydowałem się na dość odważny krok, o czym wspomniałem wcześniej. Wybierając drogę blisko Uniwersytetu natknąłem się na liczne grono studentek.
Miałem dużo czasu, aby przeanalizować sytuację... blisko mnie stało 7 dziewczyn, jednak największą uwagę skupiłem na tej, która stała naprzeciwko mnie :)
Taka drobna, chudziutka kruszynka, taka wystraszona jakby zobaczyła złego wilka :)
Od razu obrałem ją za cel swojego kuszenia :D
Nie spodziewałem się jednak, że w tym czasie poczułem wibracje w kroczu - tak, tak w tym czasie miałem wzwód co trochę przeszkadzało mi, ponieważ ręce miałem zajęte więc było widać różne ruchy :D
Na początku dziewczyna spojrzała na mnie, a gdy odwróciła wzrok to wiedziałem już, że złapałem ją w swoje sidła :D
Była tak zszokowana, jakby nigdy nie widziała penisa na oczy :D
Z wielką dumą spojrzałem na nią, jakbyśmy toczyli wojną wzrokową i wtedy pomyślałem sobie: O tak, zobacz jak wygląda prawdziwy orzeł, jak wygląda kiełbasa z górnej półki :D Dziewczyna tak się zarumieniła, aż zakryła twarz swoją ręką ale nadal gapiła się na mnie - sukces!
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Przez kogo kuszony :D no chyba, że przez 60 latkę, która spoglądała na moje krocze jakby przypomniały jej sobie lata młodzieńcze :D
 
B

Basia

Guest
a wzwód to niby nie efekt podniecenia ?
wiesz moze szalała za młodego i przypomniało jej się co nieco
Cóż czasami warto mieć takowe wspomnienia :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Wzwód był efektem wibracji jadącego tramwaju :) ale tak szczerze, to bardziej miałem ochotę na kobietę 60+ ;) wydawała się bardziej hmm rozluźniona :)
 
A

Anika

Guest
Czyli co? Razem wyszła nam rolada? :D Ciekawe tylko czy orzeł lubi takie frykasy :cool:


A kobiety w 3city walą do autobusów drzwiami i oknami...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Indragor Nastolatki Eksperyment Opowiadania erotyczne 3
A Nie rozumiem nic Porady seksualne 0
seba03 20 lat i nic Pierwszy raz 54
S Ostry sex W naturze nic nie ginie. Opowiadania erotyczne 0
C Prostytutka to nic złego Seks 152

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry