• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewica w ciąży?

Status
Zamknięty.

p1tbull

Seks Praktykant
Hehe co ty mowisz ze testy sie nie myla to zalezy jaki test kupila czy dokladny czy szybki :d bo moja kumpela kiedys kupila sobie szybki to jej pokazal ze nie jest w ciazy a jak za tydzien kupila dokladny to jej tez pokazal ze nie jest w ciazy jednak obiawy typu poranne mdlosci miala dalej, wiec sobie poszla do lekarza a ten ja do ginekologo wyslal a ginekolog co powiedzial ze jest w ciazy. Tak ze z tymi testami to nie tak do konca :D
 

Cirrus

Cichy Podglądacz
Hej no, weź mnie nie strasz! Nie wiem, jaki kupiła, ale kupiła i pokazał, że w ciąży nie jest :) A o testach czytałem w necie i mają dużą wiarygodność...

Wszyscy powyżej piszą że w tym przypadku ciąża jest mało prawdopodobra, to gdyby jeszcze test zawiódł, to dopiero byłby pech...
 

p1tbull

Seks Praktykant
hehehe oj ieddzialem ze sie przejmiesz :D nie no ciaza przez majtki bez spermy to jest niemozliwa raczej wiec niemasz sie co martwic :D a tak napisalem o testach ciazowych :D nie no jak test pokazal ze nie jest w ciazy to znaczy ze nie jest :D. Ale i tak proponuje wizyte u ginekologa zeby zobaczyc czemu sie okres spoznia :D
 

Mirela

Seks Praktykant
No to sie ciesze Cirrus, ze sie wyjasnilo juz i jest oki:)
aach te nerwy, niezle potrafia czlowieka skolowac;) ale bardzo dobrze ze Twoja dziewczyna wybierze sie do ginekologa, jeszcze sie upewnicie jakby cuś a poza tym moze sie wyjani czy to jakies zaburzenia....

powodzenia zycze :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry