• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Duża różnica wieku

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Trafiłaś w czarne, mru!
Jako młodzian dokładnie tego właśnie doświadczyłem.
Przy Niej moje rówieśniczki jawiły się coś, co daje się oglądać, ale już nie słuchać, bo były to w większości fochy poparte argumentem: jestem młoda i mam wiele do zaoferowania, ale jak się postarasz.
Po Niej już nigdy nie starałem się.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Znów szukasz zaczepki?? odwróć się od monitora i zacznij gadać do lustra, nikt cię tutaj nie chce słuchać. Udajesz mędrca z Betlejem bo tylko to Ci w życiu pozostało.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Wszystko zależy, kto i jak, bo jeśli chłopak wie czego chce, to temat jest jak najbardziej godny uwagi, nie trzeba się od razu rzucać na siebie, ale temat do rozmowy i wybadania terenu zawsze można wrzucić na bęben 😁

Co do tych tak zwanych milf, wszystko zależy jaka, niektóre są pociągające, a większość nie, dużo daje też zachowanie. Nie miałem takiej sposobności by dobierać się do milf, ale jeśli będzie zadufana w sobie, to mało przyjemności z tego, i tu zasada ta tyczy się każdego wieku.

Gdzies przewinęła się wypowiedź, że młode szukają księcia na białym koniu, to prawda, dla nich trzeba się pokazać jak paw na polu, zaś starsza kobieta wie, że książę gdzieś jest, ale koń zdechł i trochę się spóźni bo idzie z buta, ale jeśli będzie to dalej paniusia z większym stażem, to nie będzie miała takiego "realnego" wzięcia na dłuższą metę, tylko będą ja chcieli zaliczyć na raz 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A jaki wypływa z tego wniosek?
Dla mnie tylko jeden: zostaw rowiesniczki bo nabawisz sie zakwasów, zainteresuj sie mmf 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry