• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy warto spróbować z shemale?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Panowie, "Arletka" wrzuciła swoje fotki w tym poście:

Cóż, to nie jest pół shemale. To nie jest jedna czwarta shemale. Nie jestnawet jedna szesnasta shemale. Zwykły chłop trans, przebieraniec. Takie moje zdanie i można się z nim nie zgadzać.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Cóż, to nie jest pół shemale. To nie jest jedna czwarta shemale. Nie jestnawet jedna szesnasta shemale. Zwykły chłop trans, przebieraniec. Takie moje zdanie i można się z nim nie zgadzać.
Nie do końca. Jeśli cycki są prawdziwe, i zakładając że ma pochwę jak pisze, to jest więcej niż shemale.
To że ma rysy męskie nie jest aż takie dziwne. Ręce ma typowo damskie (mówię o ramionach).
Ale crossi na tym forum mają lepsze nogi :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zdjęcia tu niestety nie udowodnią nic, wręcz powiedziałabym przeciwnie, mogą udowodnić coś czego nie ma.
No i właśnie byłaby to weryfikacja tego "pół shemale" bo po dotychczasowych fotkach to on może i shemale, ale nie jest tylko widział w internecie.
Ja na tych zdjęciach nawet kawałka shemale nie widzę, a głosu to nawet nie chcę sobie wyobrażać...
Ja jestem z tych stanowczych - przebierańca nazywajmy przebierańcem.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Ja jestem z tych stanowczych - przebierańca nazywajmy przebierańcem.
Nie jest przebierańcem, ale nie jest też shemale, w tradycyjnym znaczeniu czyli o rysach kobiecych. Owszem ma cechy shemale i myślę że na tym opierał swoją ocenę że jest pół shemale, choć do mnie bardziej przemawia opis shemale+.
Widzą kobiety w Tajlandii w życiu czasami byś nie wpadł, że jednak to facet, a jednak faktycznie mają wzięcie.
Zakładając, że jest jak jest (choć jak mnie pani na biologi nie ściemniała, to raczej problem w obojnactwie jest taki, że żadne cechy nie są tak uwidocznione, a to mi nie gra z takimi świetnymi cyckami i całkiem niezłym penisem) na pewno jest spore zainteresowanie jego osobą. I nic ale to nic mnie to nie dziwi.
Z drugiej strony jak nogi facetów są fajniejsze od moich to sorry ale czasami trzeba weryfikować swoje podejście. Wszystko ma swoje dwie strony medalu.
Nawiasem mówiąc niezłe teraz wnioski wyciągnęłam: kobieta z penisem fun, facet z cyckami i pochwą no fun. Czyli co chodzi tylko o rysy twarzy i ogólnie posturę kobiety a nie inne plusy ujemne i minusy dodatnie.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Definicja "shemale" jest nieoczywista.
Jak dla mnie nie ma mowy o shemale, jeśli ma się męskie rysy twarzy, męski głos itd.
Jesli jest członek, męski głos, męskie rysy i nic poza tym to jest to transwestyta lub co gorzej przebieraniec, jeśli to co na zewnątrz ma nie po drodze z tym co w głowie.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To ja jestem pół milionerem, pół brunetem i pół bogiem.
Pół milionerem bo może nie mam miliona, ale część.
Pół brunetem, bo może golę się na zero ale jakby nie to pewnie byłbym brunetem.
I pół bogiem bo taką mam definicję i to akceptuję.
 
Mężczyzna

atm

Cichy Podglądacz
w tym roku byliśmy z partnerką na krótkim urlopie w Hiszpanii, nocami na ulicach Barcelony dość sporo chodzi zadbanych "shemale" przez chwile był pomysł wynająć taką na noc, oczywiście w gumkach ale według mnie problem jest inny, mianowicie głos, niektóre są bardzo konkretne ale mimo wszystko męski głos im zostaje. Może kwesta alko rozwiązała by ten "problem" ale póki co na zabawę w trójkącie z "shemale" trza poczekać, ewentualnie znaleźć taką passiv i knebel w buzie ;)
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Moim skromnym zdaniem warto , doświadczyłam tego na południu Europy , chętnie powtórzę
Ja również uważam że warto też mnie to mega kręci I nawet planuję nawet w najbliższym czasie zrealizować to moje pragnienie.I oczywiście też mam i pewne opory przed tym .Wiem natomiast jedno anal w moja stronę zdecydowanie odpada..A mogła byś coś więcej napisać jak to u Ciebie było.Mi się wydaje że Tobie jako kobiecie napewno było łatwiej przekonać się do penisa.Pozdrawiam
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Nie jest przebierańcem, ale nie jest też shemale, w tradycyjnym znaczeniu czyli o rysach kobiecych. Owszem ma cechy shemale i myślę że na tym opierał swoją ocenę że jest pół shemale, choć do mnie bardziej przemawia opis shemale+.
Widzą kobiety w Tajlandii w życiu czasami byś nie wpadł, że jednak to facet, a jednak faktycznie mają wzięcie.
Zakładając, że jest jak jest (choć jak mnie pani na biologi nie ściemniała, to raczej problem w obojnactwie jest taki, że żadne cechy nie są tak uwidocznione, a to mi nie gra z takimi świetnymi cyckami i całkiem niezłym penisem) na pewno jest spore zainteresowanie jego osobą. I nic ale to nic mnie to nie dziwi.
Z drugiej strony jak nogi facetów są fajniejsze od moich to sorry ale czasami trzeba weryfikować swoje podejście. Wszystko ma swoje dwie strony medalu.
Nawiasem mówiąc niezłe teraz wnioski wyciągnęłam: kobieta z penisem fun, facet z cyckami i pochwą no fun. Czyli co chodzi tylko o rysy twarzy i ogólnie posturę kobiety a nie inne plusy ujemne i minusy dodatnie.
Oj tak dla mnie tylko kobieta i nie ważne czy z cipką czy z penisem.Powiem tak jak ubrana kobietą mi się podoba jest ładna szczupła zgrabna I ma mały biust to nie ważne dla mnie jest to co ma między nogami.Pozdrawiam
 

zabrze69

Cichy Podglądacz
Jestem bliski skorzystać z usług shemale tylko jakoś polskie tranny to co innego niż to co ogląda się na stronach www.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry