• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy połykasz lub połknęłabyś nasienie swojego partnera ?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
To pocieszające, że tyle kobiet z tego forum połyka, bo ja zwykle trafiałem na takie, które tego nie robiły ;)
 
Kobieta

Kasiczek

Nowicjusz
bardzo mądre z twojej strony - przyczynek do tego by cię z portalu usunąć lub zablokować

serio??
Kadaweryna - zdrowa nie jest
Putrescyna - też nie jest przyjemna

widać że masz lekki brak w zrozumieniu.

róznica pomiędzy tobą a mną jest w wychowaniu, intelekcie, zachowaniu i wiedzy
na twoją niekorzyść
kiedy ja się uczyłem bardzo złożonych rzeczy - ty jeszcze zaglądałaś pod dywan.. stojąć
😂😂😂😂😂😂. Skończ już. Po twoim wpisie już wiem z kim mam wątpliwą przyjemność. Sprawdź w google słowo megalomania.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Lekki wykop, bo nie łapię... Kiedy mężczyzni klękają między naszymi udami i wylizują wszystko do ostatniej kropli, to wszystko absolutnie fine. Natomiast w drugą stronę pada takie, a nie inne pytanie... A czym się różni jedno od drugiego? Niech ktoś mądry mi wytłumaczy to zjawisko, bo jakoś nie potrafię dostrzec różnicy pomiędzy zlizywaniem kobiecych płynów od połykania męskich. Ale może ktoś żyje dłużej na tym świecie i wie lepiej...?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Lekki wykop, bo nie łapię... Kiedy mężczyzni klękają między naszymi udami i wylizują wszystko do ostatniej kropli, to wszystko absolutnie fine. Natomiast w drugą stronę pada takie, a nie inne pytanie... A czym się różni jedno od drugiego? Niech ktoś mądry mi wytłumaczy to zjawisko, bo jakoś nie potrafię dostrzec różnicy pomiędzy zlizywaniem kobiecych płynów od połykania męskich. Ale może ktoś żyje dłużej na tym świecie i wie lepiej...?
To jesteś na tak czy na nie, bo w tym świecie zawsze trzeba się określić :D
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Lekki wykop, bo nie łapię... Kiedy mężczyzni klękają między naszymi udami i wylizują wszystko do ostatniej kropli, to wszystko absolutnie fine. Natomiast w drugą stronę pada takie, a nie inne pytanie... A czym się różni jedno od drugiego? Niech ktoś mądry mi wytłumaczy to zjawisko, bo jakoś nie potrafię dostrzec różnicy pomiędzy zlizywaniem kobiecych płynów od połykania męskich. Ale może ktoś żyje dłużej na tym świecie i wie lepiej...?
Powiedziałabym nawet, że mają gorzej😂 bo muszą „szukać” a my poprostu… połknąć🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry