• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy nie "przeraża" Was, ze nas jest 30 zalogowanych a ogladających 130?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Weź pod uwagę to, że są tacy co przeglądają, a logują się dopiero jak warto coś skrobnąć. Np. ja :)

A tak serio, to pokazuwac się też trzeba z głową.
A jak ktoś Cię pozna to co? Przecież nie będzie się chwalił, że czytuje forum o seksie.
 
C

col. Greg

Guest
nogi Honey są stworzone do hołdów, swoją drogą powracając do tematu. Im jesteś mniejszy tym większych haków na ciebie potrzebują, a my maluczcy spokojnie róbm swoje jak w poprzednim poście. Totalne spoko!
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
W tej chwili są użytkownicy: 26, goście: 140.
Również zwrociłem na to uwagę, w weekendy proporcje są nawet większe. Wpisując w Google seks forum, to wyskakuje jako jedne z pierwszych, sam tak je znalazłam 🙂, więc przypadkowych gości nie brakuje. Ja wolałbym aby goście rejestrowali się, choćby po to aby stali się niejako częścią tej naszej małej społeczności, którą wszyscy tu tworzymy. Pozatym, może byłaby możliwość napisać do nich wiadomość ...
Może boją utożsamiać się z SF, tak jak by było czego 🙂, wszystko odbywa się przecież w anonimowj, miłej i przyjaznej atmosferze.
Może warto zapytać gości co sprawia, że odwiedzają forum a nie rejestrują się?
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Przecież nie będzie się chwalił, że czytuje forum o seksie.
Chwalić nie. Ale co to za wstyd powiedzieć: "hej, widziałem Cię na sexforum. Ta, często tam zaglądam, lubię seks i lubię poczytać czy o seksie podyskutować". To jakiś wstyd czy obciach że się ktoś interesuje seksem?

Może warto zapytać gości co sprawia, że odwiedzają forum a nie rejestrują się?

Ja stawiam na to, że nie odczuwają potrzeby wypowiedzenia się. Trafiłem?
 
Kobieta

honey

Cichy Podglądacz
Też racja, ale bardziej chodziło mi o ty czy "wujek od strony babci" nie rozpozna fieranek, pościeli i itp... A taki Twoj tekst po cichutku w uszo w Biedronce. Ajjj...
 
Mężczyzna

Sinclair

Cichy Podglądacz
Chwalić nie. Ale co to za wstyd powiedzieć: "hej, widziałem Cię na sexforum. Ta, często tam zaglądam, lubię seks i lubię poczytać czy o seksie podyskutować". To jakiś wstyd czy obciach że się ktoś interesuje seksem?



Ja stawiam na to, że nie odczuwają potrzeby wypowiedzenia się. Trafiłem?
Bardzo fajne stwierdzenie: interesować się seksem :) Mi się to skojarzyło z młodym człowiekiem który odkrywa (w przypadku chłopca) że siusiak nie służy tylko do sikania i zaczyna odkrywać o co tu chodzi.
Wszyscy mamy jakieś potrzeby, jesteśmy ciekawi jak inni to robią, czy to na co nas pociąga to już zboczenie :) Seks to nie jedzenie i najczęściej nie porozmawiamy o tym ze znajomymi a na pewno nie tak swobodnie jak np. tu.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry