• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy może dojść do zapłodnienia przez skórę?

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
sii napisał:
za to wy uwazacie ze racji nie macie - hah dobre sobie

dwukrotnie na tym forum popelnilam gafe - przyznalam sie, nie upieralam sie przy swoim, jak widzisz nie uwazam sie za najmadrzejsza, bo nia nie jestem

tak sie sklada ze tu wlasnie wyszlo w praniu ze to wy uwazacie sie za najmadrzejsze a jak ktos czegos nie wie to do ksiazek z biologii i lekcji - skoro tak bardzo uwazalas to powinnas wiedziec ze za duzo to oni tam nie ucza na takich lekcjach - ciekawe czy po przeczytaniu takiego temaetu w ksiazce mialbys wystarczajaca wiedze na ten temat - nie wydaje mi sie

ano wlasnie wiedze czerpalam z podrecznikow, jest w nich napisane wszystko co powinno, zgadzam sie z Toba, ze ludzie szukaja informacji w necie i ok naprawde dobrze ale sii zrozum mnie prosze, mi nie chodzi o obrazanie kogos tzlko probuje zrozumiec jak mozna NIE WIEDZIEC tak podstawowych spraw dotyczacych rozmanazania ? Rozumiem problemy typu: problem z orgazmem, pozycja, bole , itd. itp ale rozmanazanie przez skore ????
update .

a co do tego braku wiedzy jak juz napisalem moga byc rozne - nie wydaje ci sie ze sa takie sytuacje w ktorych ktos sie chce bardzo zdecydowac na wspolzycie a nie wie prawie nic o tym ?

Jak to nie wie ??? kurcze wybacz ale nie rozumiem, bo nawet najwiekszego nieuka lekcja biologii, dotyczaca rozmanazania zainteresowala.

i sie wstydzi zapytac nawet o najglupsze pytanie ? to moze poczyta bravo ? niektorfzy szukaja pomocy na anonimowych forach wlasnie po to zeby zapytac sie o cos o czym nie wiedza - sam juz napisalem ze wedlug mnie pytanie jest dosc nietypowe . ale skad mozesz wiedziec czy ktos nie oczekuje pomocy nawet w takich z pozoru glupich pytaniach ?

zapewne oczekuje, nie osadzam tej osoby, nie wysmiewam jej tylko nie rozumiem serio, a podstawowa wiedze w zyciu rtrzeba miec.

ps.


szarka :
wymiekkam ile lat maja osoby, ktore zadaja takie pytania

gonia :
nie wiem ale chyba zaczne kasowac takie posty

rzeczywiscie to nie jest zadna forma oceny. to tak jakbym napisal,, twoje posty sa tak glupie ze nie da sie ich czytac " i nie uznalabys ze to jest forma oceny -

nie to nie jest ocena - to pytanie skierowane w kierunku osoby zadajacej pytanie na forum.
 

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
Tak gonia :p Wyluzuj troszeczkę :wink: i troszkę tolerancji, ale bez urazy, nie bierz tego do siebie, bo inteligentna dziewczyna jesteś.
a Ty co znowu chcesz ode mnie?
ja po prostu chciałam skonczyc ta beznadziejna wymiane zdan
 

gonia

Erotoman
czemu tak uwazasz?


Moj chłopak jak mowi mi za czesto cos miłego to mowie mu zeby sie nie podlizywał hehe ;)
 

gonia

Erotoman
Szarka napisał:

emotka_2342.gif

i jeszcze kwiatka dostaniesz
emotka_0994.gif


emotka_0787.gif




36_1_24.gif
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry