• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy mogłam zajść w ciążę przez spodnie?

Status
Zamknięty.

Beldandy

Cichy Podglądacz
Mam problem. pieściliśmy się razem z moim chłopakiem. Ja byłam naga, a on miał na sobie tozpięte spodnie i bokserki. Ocierałam się o jego "ptaszka" przez bokserki. Poczuł, że coś wypłyneło. Czy możliwe, że przesiąkło przez bokserki i dostało się jakimś cudem do mnie?? Błagam pomóżcie, bo mamy strasznego stresa.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
fajna wizja- plemnik Rambo :)
albo plemnik- Makgajwer :D

Nie bój się raczej.. Jeśli bezpośrednio nie miałaś styczności ze spermą to raczej nie ma powodów do obawy. Jeśli jednakl znalazłaś chociaż kropeleczkę tego płynu w okolicach intymnych to możesz spróbować z Postinorem na który masz 72 godziny :) Pozdrowionka!
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Po pierwsze zależy co wypłynęło :) Znaczy mam na myśli czy to był płyn przedejakulacyjny czy po prostu miał wytrysk. :wink: Niezależnie od tego wg mnie jest małe prawdopodobieństwo, ale lepiej chuchać na zimne więc sprawdźcie to. Jakby co to do 70h "po" macie czas na tabletki. Powodzenia.
 

sii

Biegły Uwodziciel
eh nie przesadzajcie wielu ludzi uprawia stosunek przerwany i to nie jest fart ze nie zachodza w ciaze ich panienki jasne ze to niezbyt bezpieczna metoda i nie polecam ale nie o to tu chodzi....ilosc plemnikow w tym sluziku ktory sie wydobywa jesrt bardzo bardzo mala ( oczywiscie w porownaniu z iloscia w spetmia ; ) ) dlatego nie dochodzi do zaplodnienia jest ich za malo....tak samo przez to jedna z najczesciej spotykanych przyczyn bezpolodnosci u facetow jest zbyt mala ilosc plemnikow ; )

ps. nie przesadzajcie z tym postinorem nie w kazdej sytuacji nalezy brac to gowno to jest bardzo mocna dawka hormonow i nie nalezy sobie tego od tak sobie uzywac chyba sami wiecie ;/

ja ocieralem moja panienke przez majteczki i caly czas cos sie lało :D brzydka sprawa ; ) ale slyszlaem kiedys wypowiedz ze nawet p0dczas wytrysku przez majtki i takim dotknieciu przez partnerke tego miejsca jest bardzo male prawdopodobienstwo ze cos sie moze stac.......
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
sii napisał:
eh nie przesadzajcie wielu ludzi uprawia stosunek przerwany i to nie jest fart ze nie zachodza w ciaze ich panienki jasne ze to niezbyt bezpieczna metoda i nie polecam ale nie o to tu chodzi....ilosc plemnikow w tym sluziku ktory sie wydobywa jesrt bardzo bardzo mala ( oczywiscie w porownaniu z iloscia w spetmia ; ) ) dlatego nie dochodzi do zaplodnienia jest ich za malo....tak samo przez to jedna z najczesciej spotykanych przyczyn bezpolodnosci u facetow jest zbyt mala ilosc plemnikow ; )

ps. nie przesadzajcie z tym postinorem nie w kazdej sytuacji nalezy brac to gowno to jest bardzo mocna dawka hormonow i nie nalezy sobie tego od tak sobie uzywac chyba sami wiecie ;/

ja ocieralem moja panienke przez majteczki i caly czas cos sie lało :D brzydka sprawa ; ) ale slyszlaem kiedys wypowiedz ze nawet p0dczas wytrysku przez majtki i takim dotknieciu przez partnerke tego miejsca jest bardzo male prawdopodobienstwo ze cos sie moze stac.......

Po pierwsze świat bezaplacyjnie jest pełen idiotów. Zapewne wiele par stosuje tę "metodę", nie wiem co tu ma do znaczenia fart...na pewno liczba młodych (a często w związku z tym samotnych) matek jest coraz większa. I zazwyczaj jest tak że jak sie bardzo czegoś nie chce to jest na odwrót :twisted: A apropos tych co mimo wszystko nie zachodzą stosując przerywany to nie wiem...głupi ma zawsze szczęscie?

Secundo: nikt tu z pigułkami nie przesadza ani nikt nie mówi o używaniu ich tak "od tak sobie" tylko o konkretnej sytuacji, chyba jeśli wynik będzie pozytywny to jest wystarczająca powód?

A po trzecie to kto się nie ocierał? :) Przecież pisze że daje małe szanse, ale zawsze lepiej sie upewnić, no nie?
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
bo wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę...
a z drugiej strony- bardzo łatwo...

aha. i stosunku przerywanego nie można nazwać metodą... nie zasługuje on na taką nazwę... :roll:

życzę szczęścia osobom uprawiającym stosunek przerywany- bo w tym momencie to szczęście jest ich metodą antykoncepcyjną.
 

sii

Biegły Uwodziciel
kasiulla zalezy NPR jest ok i to jest metoda :D fajnie jest bo niczego sie nie uzywam ; ) niby podobne do tego stosunku przerwanego no pod pewnym kontem ..sam nie bede prubowal ale jezeli ktos umie sobie wszstko ladnie wyliczyc to polecam :D

co do pigulek nie no spoko kazdy moze siegnac po taki rodzaj antykoncepji po ale z tym to sie raczej trzeba spieszyc a nie na forum pisac:> ja proponuje ginekologa najlepiej isc we dwoje na rozmowe w takiej sytuacji dosc niepewnej ale cush ........nie jestem znawca :D
 

gonia

Erotoman
kasiulla napisał:
bo wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę...
a z drugiej strony- bardzo łatwo...

aha. i stosunku przerywanego nie można nazwać metodą... nie zasługuje on na taką nazwę... :roll:

życzę szczęścia osobom uprawiającym stosunek przerywany- bo w tym momencie to szczęście jest ich metodą antykoncepcyjną.
zgadzam sie z Toba jak najbardziej nie nazwałabym tego sposobem na antykoncepcje...

czesto sie słyszy jak jakies zakochane nastki mowia ze ufaja facetowi bo wie kiedy wyjac to jest tak głupie podejscie ze az szkoda gadac a w ogole co jest przyjemnego dla faceta w tym ze jak sie kocha musi myslec ze musi go zaraz wyjac i skonczyc np na niej bezsensu To ja juz wole gumke i faceta ktory sie pewniej czuje i niemusi sie martwic o to ze musi go wyjmowac :) a skonczy we mnie ;)


Kasiulla doradz mi prosze dzisiaj moj chłopak wlozył mi swojego "zwierzaczka" biore proszki ale boje sie ze moge zajsc w ciaze ehh

Ludzie mysli sie przed a nie po... Sex jest dla ludzi.... :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
W 2003 roku 7/100 rodzących miała ponizej 15 roku zycia. Ile miała poniżej 18 nie wiem. Jasne, że "po men" jest na recepte. Wg mnie sa tylko dwie słuszne, pewne metody: gumka i przedewszystkim tabletka. Przy innych są procenty: 70%, 50%, 20% procent skuteczności (stosunek przerywany :D ) i fuks%. Tabletki i gumki używane prawidłowo dają "pewność". Przy tabletkach wpada maksymalnie 1/200 kobiet przez rok i to wtedy kiedy popełnila błąd (zapomniała).
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
hmm a co do NPR-u to jest to raczej metoda na zajście w ciążę- sama nazwa wskazuje na to Naturalne Planowanie Rodziny. Gdy będę chciała zajść w ciążę, zacznę stosować NPR.
Niektórzy stosują NPR jako antykoncepcję- czyli nie kochają się w dni "płodne" a kobiety, które chcą zajść w ciażę, w tym czasie kochają się częściej. ..
Mimo plotek, NPR ma calkiem sporą skuteczność na nie-zachodzenie w ciążę...
Ale NPR to sprawa dla cierpliwych, odpowiedzialnych i dokładnych oraz systematycznych kobiet...

Co do "Pomena" :) - zdziwiła mnie ta reklama kurcze;) Fajnie, że coś takiego walnęli pośród Arielów, Vizirow, Cyfry Plus i Tyskiego 8)

Aha. Sii czy ty wiesz w ogóle na czym polega NPR?? Bo może źle zrozumialam- ale czy łączysz NPR ze stosunkiem przerywanym? :shock:
 

sii

Biegły Uwodziciel
nie nie o to chodzi :lol: wiem na czym polega npr - doprawda nie opisze dokladnei przeciez tego ale czytalem nie raz i nie 2 na ten temat slyszlem wypowiedzi i sam myslalem nad tym ( tylko nad teoria :D )
 

sii

Biegły Uwodziciel
yossarin a co do twojej wypowiedzi to masz racje niekoniecznie wiesz musza to byc do konca debile/idioci itd ale ludzie robia rozne rzeczy impulsywnie i kto ich za to moze wynic ... sam jak jestem czasem przy mojej dziewczynie to tak sobie mysle jakby to bylo gdyby sie niczym nie przejmowac zrobic to tu teraz i nie martfic sie o nic :D
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
1. Ja Ciebie też :)


2. Heh, to już inna kwestia, ja też niejednokrotnie prawie uległem takiej pokusie ale w takich sytuacjach musi zwyciężyć rozsądek i silna wola. Choć oczywiście bez zabezpieczenia ale przerywany to mniejsze zło :p
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry